reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Dziewczyny czy też macie tak dużo wilgoci na dole? Nic mnie nie boli, nie pieczenie a mam mega dużo...
Ja mam właśnie dziwnie sucho. Ale w poprzednich ciążach to mialsm pamiętam mokro często.
wszystkiego najlepszego 🥳🥳🥳 spokojnej ciąży i przede wszystkim zdrówka dla Cb i maleństwa ❤️
Ja mam podobnie , też jestem na własnej działalności w związku z czym chciałabym pracować jak najdłużej, też ograniczam sobie czas pracy , bo jest ciężko ale mam nadzieję że drugi trymestr będzie łaskawszy 🙈
Ja też mam zielone światło na wakacje w drugim trymestrze , więc myślę że my gdzieś w sierpniu-wrześniu skoczymy 🙈


W Turcji uważaj przede wszystkim na lód dodawany do napojów / drinków itd.
Kurczę wiesz , ja podczas wakacji byłam w ciąży, robiłam to samo co zwykle tylko leżałam na leżaczku z książką w cieniu , oczywiście filtry 50, drinki piłam bezalkoholowe , pływać normalnie pływałam , myślałam co tam z dzidzią ale na prawdę trochę zresetowałam głowę . Teraz mam podejście że co ma być to będzie , tamten lot był długi , ciąża nie zakończyła się dobrze ale przez wadę genetyczna na którą nie mieliśmy wpływu, a nie przez inne czynniki typu lot czy wakacje . Teraz też jeśli wszystko będzie dobrze planujemy urlop sierpień /wrzesień, doktor narazie dał zgodę . To oczywiście Twoja decyzja co zrobisz i decyzja lekarza czy da pozwolenie , rozumiem Twoje obawy , trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli ❤️
O na lod że względu na anginę czy na co?
 
reklama
Ja miałam wylecieć we wrześniu na podróż poślubną, ale zgodnie stwierdziliśmy że odpuszczamy i zostaniemy w domu. Za dużo nerwów, łez kosztowały nas te starania o ciąże które trwały ponad 3 lata. Odbijemy sobie z maluszkiem wakacje :)
 
Że względu na to że nawet w hotelach często jest robiony z „ich” wody , a nie z butelkowanej , najlepiej w takich krajach pić butelkowana wodę 🙈
A o to chodzi. No nie wyobrażam sobie byc cały tydzień tylko na butelkowanej wodzie i nawet soku się nie napić żadnego czy drinka bez alkoholu...nie no masakra.
 
A o to chodzi. No nie wyobrażam sobie byc cały tydzień tylko na butelkowanej wodzie i nawet soku się nie napić żadnego czy drinka bez alkoholu...nie no masakra.
Nie wiem od czego to zależy, ale naprawdę ja nigdy nigdzie nie uważałam ( No może jak zaczęłam gdzieś jeździć 15 lat temu :p) zero problemów żołądkowych. Pije drinki z lodem, jem lody 🙈
 
Byłam w Egipcie i na Dominikanie i zemsta faraona mnie ominęła. Rodzice byli w Bułgarii i się pochorowali.
Tylko, że ja uważałam do przesady.
Myłam zęby i twarz z użyciem woda butelkowanej. Podczas prysznica woda jak mi się dostała do buzi to też przepiłowałam woda butelkową. Jedzenie zawsze wybierałam takie poddane obróbce termicznej. Czyli warzywa nie surowe tylko pieczone. Owoce tylko takie co można obrać lub wcześniej pokrojone:melon, arbuz, ale nic z takich w stylu winogrona, które można obmyć woda wodociągowa. I zawsze miałam na wakacjach nifuroksazyd, który brałam profilaktycznie.

Ale w ciąży, boje się tego ryzyka.
 
Dziewczyny wczoraj bardzo spanikowałam bo na papierze toaletowym zobaczyłam 2 krople krwi... Ale nic więcej się nie wydarzyło.. Dziś nie poszłam do pracy leżę cały dzień, każda wizyta w toalecie to strach😒 idę do lekarza na 17 45 trzymajcie kciuki proszę, aby wszystko było dobrze 😪
Trzymam mocno kciuki ✊✊✊ ja też miałam plamienie , byłam wtedy w 7 tygodniu, poszłam na USG i okazało się że wszystko jest dobrze . Oby u Ciebie też było wszystko super ❤️
 
reklama
Do góry