reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Ja dzisiaj zrobilam sobie drugi test bo sprzątałam w szafce i znalazłem czysty sprzed 8 lat haha jak staraliśmy się o Laurę.
 

Załączniki

  • 20240703_131211.jpg
    20240703_131211.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 69
reklama
Już po wizycie 🥰 widać pięknie serduszko 💓
Wyszło że mam troszkę młodsza ciążę. Ostatnia miesiączka 15.05 (pierwszy cykl po odstawieniu tabletek więc nie było wiadomo jak długi) a termin maleństwa wyliczony przez lekarza wychodzi na 22.02.2025r.
Miły lekarz chcial mi dać L4 🤣 ale moja praca ostatnio to ucieczka z domu wiec podziękowałam
 
Ja tez po wizycie. Mały ludzik rośnie i ma się dobrze🥹 krwiaka prawie już nie ma ❤️💪 mam się dalej oszczędzać, ale mogę wrócić do żywych. L4 mam do końca lipca i na prenatalne umówiłam się na 30 lipca. Termin 13 luty, ale i tak urodzę wcześnie bo już mi powiedziała że będzie cesarka bo mam cienka bliznę. Uff😅
 
Ja tez po wizycie. Mały ludzik rośnie i ma się dobrze🥹 krwiaka prawie już nie ma ❤️💪 mam się dalej oszczędzać, ale mogę wrócić do żywych. L4 mam do końca lipca i na prenatalne umówiłam się na 30 lipca. Termin 13 luty, ale i tak urodzę wcześnie bo już mi powiedziała że będzie cesarka bo mam cienka bliznę. Uff😅
Ja urodziłam się 13. lutego 😊😊😊
 
Ja jajniki też czuje. Kluje raz jeden raz drugi ale tak bylo również w moich dwoch poprzednich ciążach. Też czułam jajniki i plecy też. Piszcie po wizytach. Ja czekam do jutra do 13.40. Napiszę po. Mam pytanie do was pijecie kawkę? Czy odstawilyscie? Ja kocham kawę i robię sobie takie 2 łagodne z ekspresu.
Odstawiłam jakoś na początku ciąży, właśnie podczas poprzedniej anginy. Ja w zasadzie kawy nie lubię, a dobijałam już do kilku dziennie. Teraz czasem wypiję mrożoną, bo taką uwielbiam, ale u mnie to już wtedy bardziej mleko z kawą niż kawa z mlekiem 🤣
 
reklama
Ja jajniki też czuje. Kluje raz jeden raz drugi ale tak bylo również w moich dwoch poprzednich ciążach. Też czułam jajniki i plecy też. Piszcie po wizytach. Ja czekam do jutra do 13.40. Napiszę po. Mam pytanie do was pijecie kawkę? Czy odstawilyscie? Ja kocham kawę i robię sobie takie 2 łagodne z ekspresu.
Ja przed ciążą kochałam kawę … na początku ciąży piłam 1 do 2 lekkich kawek codziennie , od 8 tygodnia w ogóle kawa mi nie wchodziła , robiłam jedną i piłam po 2 łyki maks więc teraz już praktycznie w ogóle nie robię . Lekarz powiedział mi że do dwóch dziennie lekkich kawek mogę pić 🙈
 
Do góry