reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Mój starszak tak miała wszystko stosowaliśmy aż wyszło na tym że młody mi zachorował i dostał zastrzyki Biodacyne pomogła nie tylko na choróbsko ale i oczka.Biodacyna też jest w kroplach a oko miał po spaniu tak zaklejone tą ropą ze otworzyć nie mógł :-(




Mój od 2 dni ciągle płacze budzi się widac ze zmęczone oczka ma (ehh te kolki) dziśmu kupiłam bobotic mam nadzieję ze pomoże

Ssać dalej nie potrafi dobrze smoczka chociaz widać ze ma bardzo dużą potrzebę ssania i mi go szkoda a ja tak stoje i mu trzymam zeby nie wypadł albo pieluszką przytrzymuje.Za tydzien mamy laryngologa i mam nadzieję ze wędzidełko zostanie już podcięte

Mój miał podcinane wędzidełko już w szpitalu.Słyszałam że nożyczkami.Drastyczne to,ale już mam to z głowy
 
reklama
Jak wasze dzieciaczki znoszą te upały, mój misiu cały w potówkach choć tylko w pampersie leży, a teraz go wykąpałam i leży bez pampka i wietrzy dupcie. Dzisiaj tylko jakieś drzemki sobie robi max 10 min. nie może usnąć na dłużej:-(
 
Ola u nas bez zmian. Właśnie się obudził z 5,5 h drzemki. Miał tylko 10 min przerwę na jedzenie kolo 14. Ja za to umieram z goraca ale jutro podobno u nas 25 st i opady.
 
Thriade- no właśnie zajeżdżam się tym laktatorem i tracę całą radość z macierzyństwa.. a zależy mi żeby jednak chociaż parę tyg pojadła mojego mleka.
Za twoją radą zaczęłam odciągać z każdej piersi po 15 min i w sumie też sporo pokarmu także już 4h zyskałam…
Karmiłam ją butelką dr browns`a ale często ulewała i teraz karmię ją medelą calma ale też zjada 60-80ml na karmienie. Może tyle potrzebuje. W środę idziemy na pierwszą wizytę do pediatry to zobaczymy co powie. Jak sprawdzam jej wagę to tygodniowo wychodzi przyrost około 350g.
Moja Ola dziś cały czas śpi budzi się tylko do jedzenia i znów zasypia to normalne? Wiem powinnam się cieszyć i docenić że mam troszkę spokoju;-)
 
Mój nawet śpi po godzinę półtora aż się boje czy w nocy będzie spać. Teraz znowu śpi w wózku na dworze bo w końcu cień mam i mogę go powozic na świeżym powietrzu.
Co do potowek to wczoraj pojawiły mi się na szyi dziś juz ma mniej ale leży tez w samym pampersie
 
Fifi po kąpieli przespał 2 godz. bez pampka:-)
A tak już urosłem, jutro stuknie mi miesiąc
DSC02350.jpg
 

Załączniki

  • DSC02350.jpg
    DSC02350.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Thriade- no właśnie zajeżdżam się tym laktatorem i tracę całą radość z macierzyństwa.. a zależy mi żeby jednak chociaż parę tyg pojadła mojego mleka.
Za twoją radą zaczęłam odciągać z każdej piersi po 15 min i w sumie też sporo pokarmu także już 4h zyskałam…
Karmiłam ją butelką dr browns`a ale często ulewała i teraz karmię ją medelą calma ale też zjada 60-80ml na karmienie. Może tyle potrzebuje. W środę idziemy na pierwszą wizytę do pediatry to zobaczymy co powie. Jak sprawdzam jej wagę to tygodniowo wychodzi przyrost około 350g.
Moja Ola dziś cały czas śpi budzi się tylko do jedzenia i znów zasypia to normalne? Wiem powinnam się cieszyć i docenić że mam troszkę spokoju;-)
Ważne, że mała dostaje trochę Twojego mleka, nawet jeśli to jest pół porcji na karmienie. Próbowałaś ją jednak przystawiać mimo wszystko? Może chwyci z tym ssaniem? Moja też w szpitalu była strasznym śpiochem, ledwo się przyssała to od razu w kimono, trzeba było ją smyrać, miziać, a nawet jeszcze bardziej energicznie wybudzać. Nie wiem jak to się stało, ale samo przeszło, teraz podsypia dopiero pod koniec karmienia.

Była dziś położna, ważymy już 3530, więc ładnie. Chciałam małą kąpać dziś, ale kazała poczekać do jutra bo trochę jej majstrowała przy kikucie (usuwała zaschniętą krew) i mówiła, żeby lepiej dziś nam nie zamókł. Umyję ją chyba tak na sucho wacikiem całą. Trochę mamy problem z suchą skórą na całym ciele, balsamuję ją 2x dziennie balsamem z pharmaceris, ale dostałam trochę próbek od położnej, między innymi Oilatum krem i chyba tym spróbuje. Nóżki i rączki już lepiej wyglądają, ale teraz np. nam się strasznie brzuszek łuszczy, mam nadzieję, że jak zejdzie ta sucha skóra to nowa już będzie ok.
 
Do góry