reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
U nas też 38 w cieniu :-(
My siedzimy w domu bo mąż w terenie a też chętnie bym gdzieś wyskoczyła na zakupy w końcu....
Ale na piechotę nie ma szans bo nie wystawię małej na taki skwar. Teraz na spacery chodzimy wieczorami bo raz wyszłam o 9 i Już małej było za gorąco w samym body...
 
My mamy klimę w mieszkaniu w salonie więc jest lajcik. Ale i tak włączamy tylko na chwilę i jeśli tu siedzimy z małą to jest wyłączona, żeby jej nie przewiać. Używamy jej teraz na zasadzie "przewietrzenia" bo okna mamy w domu pozamykane.

Kurde młoda mi coś nie śpi po karmieniach, szczególnie popoludniu. Wczoraj cały spacer nie usnęła! Trzeba ją usypiać, czasem krócej, czasem dłużej, a czasem i od karmienia do karmienia nie zmruży oka... Wcześniej to po prostu "odpadała" przy cycku i było po sprawie. Nic jej raczej nie boli, macha łapkami, nogami i troche kwęka. Ale potem przestaje, wydaje się, że zaśnie i znowu to samo.
 
Ostatnia edycja:
My nadal w szpitalu, wiec tutaj upał czuje się chyba podwójnie. Hania po direktoskopii z dalszym planem leczenia, na szczęście tylko farmakologicznym, ale zostaniemy tu do środy. Plusem jest to, że w ciągu dwóch tygodni została przebadana bardzo gruntownie. Dziękujemy za kciuki i prosimy o jeszcze :-)
 
Blacksilk super wieści. Trzymamy kciuki.
Thriade po prostu dziecko masz coraz starsze :) taki urok. U nas rano jest 3h bez spania-tylko marudzenie i potem od 16-17 do kąpieli.
 
Mam pytanie do dziewczyn,których maluszkom ropiało oczko.Położna poradziła masować kącik oczka i przecierać solą fizjologiczną,ale nie skutkuje.

Mój starszak tak miała wszystko stosowaliśmy aż wyszło na tym że młody mi zachorował i dostał zastrzyki Biodacyne pomogła nie tylko na choróbsko ale i oczka.Biodacyna też jest w kroplach a oko miał po spaniu tak zaklejone tą ropą ze otworzyć nie mógł :-(

Mój od 2 dni ciągle płacze budzi się widac ze zmęczone oczka ma (ehh te kolki) dziśmu kupiłam bobotic mam nadzieję ze pomoże

Ssać dalej nie potrafi dobrze smoczka chociaz widać ze ma bardzo dużą potrzebę ssania i mi go szkoda a ja tak stoje i mu trzymam zeby nie wypadł albo pieluszką przytrzymuje.Za tydzien mamy laryngologa i mam nadzieję ze wędzidełko zostanie już podcięte
 
reklama
Thriade za dobrze byś chciała mieć ;-) u nas podobnie rano budzi się 4 /5 i tak do 9 co najmniej jedzenie przewijanie kwekanie i machanie :-) później koło 16 znów to samo mniej więcej do 19/20....

Nie chcę pić wody mój robczek pluje dlatego dziś często ja przystawiam żeby chociaż piła jak się nie najada i dodatkowo mm....

Jedziemy zaraz do rodziców na weekend tam jakoś bardziej znosnpie w bloku 29 stopni w środku masakra....
 
Do góry