reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Dziewczyny jestem przerazona. To moja druga ciaza ostatnia byla 3 lata temu ale bezobjawowa na poczatku. Super bylom teraz ledwo zyje. Caly dzien i noc mdlosci. Ale bez wymiotow. Jem niby normalnie
Ale czadem w nocy muśze przegrysc cos np herbatniki bo sgrasznie mi nie dobrze. Ale co mnie przeraxa. To 8 tydzien bedzie i ja jiz jestem 2 kg na plusie. Czuje sie spuchnieta a brzuch jak 5 miesiac choc nigdy nie bylam mega chuda. W tamtej przytylam 20 kg schudlam prawie do swojej wagi ale zostalo te 3 kg i wazylam.57 kg a teraz 59 juz :( czy wy tez tak macie z ta waga ze.leci do gory az tak.bo ja nie wiem czy ja sie ogarne po tej ciaxy jak bede.tak przybierac.
 
Kulka no właśnie ja miałam om 27 sierpnia a ona tez mi wyliczyła na 5 czerwca

Claudia ja w 9 tygodniu byłam 3 kg na plusie
 
Ja również witam nowe mamusie :)
Claudia ja w pierwszej ciąży przytyłam 28 kg
Teraz wizytę mam dopiero 19.11 ale już sie boję momentu ważenia :/ no ale nie ukrywam, z powietrza mi to sie się nie robi :)
 
Claudiaclaudia ja jestem w 9 tygodniu i waga skoczyla mi z 47 na 51 ale wydaje mi sie ze to tez woda, wzdecia i cala reszta ;-)
 
Happy Twoja teoria bardzo mi się podoba :)

Kulka jak Ci zazdroszczę. Ja mam termin na 7 czerwca a kolejną wizytę 19.11 i wtedy dopiero ustalony termin genetyczny. Także masa czekania przede mną.
 
Pkowalska ja tez om mialam 27.08 i termin mi wyliczyli na 2.06. (z usg 30.05).

Co do przybierania na wadze, to ja tez juz mam 2kg do przodu ale chyba wszystko poszlo w brzuch ktory jest juz duuzy jak na 11 tydz. Tak jak pisze happy, w wiekszosci to woda i gazy. Progesteron spowalnia petystaltyke stad tez możliwe zaparcia, a nie da sie ukryć że wszystko to swoje waży ;) ja w miare rozsadnie sie odzywiam, od czasu do czasu pozwole sobie na kfc czy słodycze. W poprzedniej ciazy przytylam 15 kg i wszystko mi zeszlo zaraz po porodzie. A głód w nocy trzeba w ciąży zaspokajac bo moze swiadczyc o nagłym spadku cukru. Tylko zalezy czym sie go zaspokoi ;) jesli to jest pół banana albo wafelek ryzowy to ok. Gorzej jesli kawał kiełbasy albo pół tabliczki czekolady ;)
 
Witam nowe mamusie :-)
Ja mam - 1 kg ale jade glownie na tostach. jem chyba z 5-6 dziennie. nic innego mi nie wchodzi. No i lody- co 2 dni pedzluje cale opakowanie algidy
 
reklama
Do góry