reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Ritnes - a długo już się męczysz z tym krwiakiem potworem? Dużo wypoczywasz i leżysz???

Kulka - ale Ci zazdroszczę, że już widziałaś łapki i nóżki awwwww.. ja byłam na ostatnim usg tydzień temu, ale poza bijącym serduszkiem i podskokami Maleństwa nie bardzo można było cokolwiek rozróżnić :p inna kwestia, że mój lekarz ma już "trochę" stary aparat usg...

Dziewczyny, mam jeszcze pytanko.. szczególnie do tych na podobnym etapie czyli 10-11 tydzień: czy czujecie jeszcze momentami pobolewanie w podbrzuszu tak jak przed miesiączką?? Ja od 5 tygodni przyjmuję leki (w tym no-spę), ale jeszcze mam momenty (szczególnie gdy zmieniam pozycję z leżącej na stojącą), że odczuwam takie bardzo delikatne pobolewanie :/
 
Niebiesia, ja poprzednią wizytę miałam w 7 tygodniu i tylko serduszko było właściwie widoczne i fasolka, a dziś- malusi człowieczek już :-) cudo.
Mnie od kilku dni brzuch ciągnie (choć to inny ból niż na miesiączkę, przynajmniej inaczej to odczuwam), dziś to skonsultowałam, macica się rozciąga, u mnie to nawet na pewno, bo brzuszek już duży. Mdłości mniejsze mam i piersi mniej bolą, ciekawe, czy to trwała zmiana, bo taki już czas, czy chwilowa odmiana ;-)

Anio, kciuki za jutro! Melduj się po wizycie.
 
Pkowalska dzisiaj bardzo dobrze troszkę mnie mdli a plamien nie mam, wczoraj to też nie były jakieś mega plamienia tylko tak na papierze troszkę. :):)

Kulkaa cudowne wieści nam przynosisz:) aż łezka w oku się kręci!

Anio to co jutro pewnie napiszesz nam to samo co Kulkaa:) powodzenia:*
 
Hej, to może i ja dołączę :) jestem Magda, mam 25 lat, pracuję jako pracownik biurowy i to moja pierwsza ciąża, u lekarza już byłam 2.11 w 6t6d i widziałam bijące serduszko, dzidzia miała wtedy 8,5mm :) Termin mam na 23.06. Z objawów to chyba przerobiłam już co się dało, mdłości, ból piersi (który się pojawił już chyba tydzień po zapłodnieniu...i trwa do teraz), senność - mogę spać w każdej chwili i o każdej porze, na leżąco, siedząco, na stojąco chyba też dałoby radę :-D, częste siusianie to już norma u mnie, zgagę też już miałam, no i zaparcia to mój nieodłączny towarzysz... Ogólnie jeszcze tylko nie całowałam muszli - ale kto wie może i to będzie mi dane...

No to na początek chyba wystarczy :D

Chciałabym wstawić suwaczek ale jako ciemna masa nie wiem jak:zawstydzona/y:
 
Niebiesia , od samego początku już był stwierdzony. Na poprzedniej wizycie okazało się że trochę urósł i zmienił nieco położenie. Staram się być jak najwięcej w pozycji albo leżącej (ale to popołudniami i wieczorkiem), a rano i do południa siedząca.
 
Dzięki, Dziewczyny, mówię Wam, jak się cieszę , jak wariatka :-):-):-)
Niby to drugi dzidziuś, mąż się ze mnie śmieje, bo przeżywam te nerwy i radości tak samo jak za pierwszym razem, z brzuszkiem ciągle stoję przed lustrem, na fotkę z usg mogę patrzeć godzinami, a na wizycie podczas usg za każdym razem łezka mi się zakręci (pewnie hormony szaleją ;-)).
 
reklama
Niebiesia mnie w tej ciąży brzuch wcale nie bolał. Ale ostatnio niestety zaczął nie wiem czemu :/

Kulka Super wieści ;) ja też przeżywam mimo że 2 ciąża

Magda Witaj :)
 
Do góry