reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Dziewczyny jestem przerazona. To moja druga ciaza ostatnia byla 3 lata temu ale bezobjawowa na poczatku. Super bylom teraz ledwo zyje. Caly dzien i noc mdlosci. Ale bez wymiotow. Jem niby normalnie
Ale czadem w nocy muśze przegrysc cos np herbatniki bo sgrasznie mi nie dobrze. Ale co mnie przeraxa. To 8 tydzien bedzie i ja jiz jestem 2 kg na plusie. Czuje sie spuchnieta a brzuch jak 5 miesiac choc nigdy nie bylam mega chuda. W tamtej przytylam 20 kg schudlam prawie do swojej wagi ale zostalo te 3 kg i wazylam.57 kg a teraz 59 juz :( czy wy tez tak macie z ta waga ze.leci do gory az tak.bo ja nie wiem czy ja sie ogarne po tej ciaxy jak bede.tak przybierac.
 
Kulka no właśnie ja miałam om 27 sierpnia a ona tez mi wyliczyła na 5 czerwca

Claudia ja w 9 tygodniu byłam 3 kg na plusie
 
Ja również witam nowe mamusie :)
Claudia ja w pierwszej ciąży przytyłam 28 kg
Teraz wizytę mam dopiero 19.11 ale już sie boję momentu ważenia :/ no ale nie ukrywam, z powietrza mi to sie się nie robi :)
 
Claudiaclaudia ja jestem w 9 tygodniu i waga skoczyla mi z 47 na 51 ale wydaje mi sie ze to tez woda, wzdecia i cala reszta ;-)
 
Happy Twoja teoria bardzo mi się podoba :)

Kulka jak Ci zazdroszczę. Ja mam termin na 7 czerwca a kolejną wizytę 19.11 i wtedy dopiero ustalony termin genetyczny. Także masa czekania przede mną.
 
Pkowalska ja tez om mialam 27.08 i termin mi wyliczyli na 2.06. (z usg 30.05).

Co do przybierania na wadze, to ja tez juz mam 2kg do przodu ale chyba wszystko poszlo w brzuch ktory jest juz duuzy jak na 11 tydz. Tak jak pisze happy, w wiekszosci to woda i gazy. Progesteron spowalnia petystaltyke stad tez możliwe zaparcia, a nie da sie ukryć że wszystko to swoje waży ;) ja w miare rozsadnie sie odzywiam, od czasu do czasu pozwole sobie na kfc czy słodycze. W poprzedniej ciazy przytylam 15 kg i wszystko mi zeszlo zaraz po porodzie. A głód w nocy trzeba w ciąży zaspokajac bo moze swiadczyc o nagłym spadku cukru. Tylko zalezy czym sie go zaspokoi ;) jesli to jest pół banana albo wafelek ryzowy to ok. Gorzej jesli kawał kiełbasy albo pół tabliczki czekolady ;)
 
Witam nowe mamusie :-)
Ja mam - 1 kg ale jade glownie na tostach. jem chyba z 5-6 dziennie. nic innego mi nie wchodzi. No i lody- co 2 dni pedzluje cale opakowanie algidy
 
reklama
Do góry