reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Lilla to moze zapytaj babcie ;) moze ma jakies sposoby ;) albo moze mala czuje respekt i po prostu jak babcia mowi jedz to zjada? Bylam niania kilka lat podczas studiow i wiem jak rozne dzieci potrafia byc wobec osob innych niz rodzice :p

Sylwcia to jestesmy na tym samym etapie, bo ja egzamin praktyczny mam juz 8 grudnia :)
 
Jestem
Wszystko super. Rączki, nóżki i wszystko inne na miejscu Testy pappa (miałam w pakiecie) idealne. Już teraz tylko odetchnąć i się cieszyć :-)

Baaaardzo dziękujemy za kciuki i ciepłe słowa, mąż dziękuje za życzenia zdrowia (nie ukrywam, że patrzą na niego ze zdziwieniem ;-)

Kolorowych wszystkim
 
Kochane, dopiero teraz poczytałam. Przepraszam za trzymanie w niepewności ale małż jeszcze na kolację porwał i nie wypadało z nosem w telefonie siedzieć.
Jak tylko weszłam do domu tom się rzuciła do kompa :-)

Dziękuję jeszcze raz za wsparcie i dobranoc
 
Fiolka wiem co to BLW. Dzięki ;) U mnie BLW weszło później bo dziecko później zęby dostało niż rozszerzanie diety się zaczęło, a wydaje mi się że posiadanie zębów jest jednym z wymogów stosowania tej metody.
Wcześniej jadła chętnie i wszystko. Nie wiem czy to taki wiek (1,5roku) czy wina zębów, czy może ma po prostu podły charakter ha ha
1plus2 babci pytać nie muszę bo widziałam to na własne oczy. siedziałam naprzeciwko dziecka które jadło, a dzisiaj to samo jedzenie tylko inne otoczenie. dopiero potem makaron wcinala. może panienka nie lubi dwa dni z rzędu tego samego jeść?
Fajnie że wszystkie wizyty udane.
Powodzenia z prawkiem. bardzo przydatne, szczególnie dla rodziców :)
 
Gratuluję i zazdroszczę tych dobrych wieści. Ja jutro w samo południe. Nie śpię, bardzo się boję. Nie wiem czemu nagle taka panika :(
 
reklama
Do góry