reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Mama ka decyzję podejmę bliżej porodu. Dziś tylko poinformowali że mam wybór ale kazali rozmawiać z moją polozną i w porozumieniu z nią ułożyć plan porodu. Mam opcje że mogę zacząć naturalnie a jak nie zacznie postępować rozwarcie lub znowu przenoszę mega długo to poprostu ich informuję i szykują mi cesarkę. Pogadam z położną to będę wiedzieć. Jestem poprostu spokojniejsza że nie będę musowo przechodzić tego koszmaru. Oni też wiedzą że mój organizm może zawieść i traktują mnie bardziej ostrożnie.
 
Judy, Twoje poczucie bezpieczeństwa najważniejsze, masz czas, spokojnie sobie przeanalizujesz, przemyślisz, ułożysz w głowie i sercu. Najważniejsze teraz, że wizyta udana i dzidziuś ma się dobrze
 
Lila moja Basia mimo skonczonych 3 latek i tego ze ma zawsze swietny apetyt to do jedzenia nie ma cierpliwosci i sama nigdy do konca nie zjada praktycznie zadnego dania (no moze za wyjatkiem jajecznicy), wiec jestem przyzwyczajona ze ją dokarmiam i wtedy zostaje pusty talerz. Niestety w przedszkolu tez ciagle liczy na pomoc pan, ale widze ze jest z dnia na dzien coraz bardziej samodzielna :)
 
1plus2 to nie chodzi o to ze ona SAMA nie zje. Jak ja próbuje jej dać to macha lapami 'nie, nie, nie' i tylko wywala co ma w misce. Chodzi o to że wcale nie chce jeść w domu, a u babci je. I problemem nie jest że ja źle gotuje [emoji14]
 
Franca - leżę bo mam krwiaka, już tak 7 albo 8 tydzień w łóżku, nawet nie liczę... teraz mam pozwolenie, żeby siedzieć. W poprzedniej ciąży też miałam tryb mocno oszczędzający się. Życzę Ci byś tą ciążę przeszła wzorcowo - zadroszczę trchę (ale tak bez zaiwści, żeby nie bylo :) )

Marciątko - powodzenia jutro! Ja mam w piątek, panikuję Strasznie panikuję. Jutro mam wizytę kontrolną, pierwszy raz u lekarki na nfz, wiec dostanę pewnie stos badań do wykonania... uhhh.. tez się stresuję :)

1plus2 - masakra,aż mnie ciary przeszły. Ja miałam się zapisac na prawko, ale na szczescie najpierw zrobiłam test. Na leżąco bym wiele nie zdziałała...
 
Hej
Lilla mój syn od 7m je sam dosłownie. Nigdy go nie karmiłam to się zwie BLW polecam.
Dzięki temu sam zawsze decydował co zje i ile miał wybór. Wszystko dostawał od razu w kawałkach więc bardzo go to zachęcało i produkt był wiadomy ;) Myślę że dzięki temu mimo że jest drobniutki od zawsze jadł niesamowite ilości i dosłownie wszystko czego dzieci nie lubią szpinak, brokuły, brukselkę, każda kasze itp
Jeśli nie chciał to nie i jadł jak zgłodniał, nigdy nie wmuszałam. Zupę łyżka jadł jak miał rok.
 
1plus2 ja też robię prawko aktualnie tylko mam już końcówkę i za półtora tyg już egzamin z jazdy bo teorie zdałam :) trzeba uważać na niektorych kierowców którzy nie rozumieją że ktoś się uczy... Mam nadzieje ze zdam jeszcze w ciąży bo później już nie będzie jak i kiedy, a prawko przy 2 dzieci się przyda :)
 
reklama
Do góry