reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Ja będę miała coś takiego oczywiście kolory jak dla chłopaczka :)
Nie ma tego usztywnienia. Przy starszym tez miałam bez wkładki i było wygodnie i ok.
 

Załączniki

  • 2016-06-16 16.40.23.jpg
    2016-06-16 16.40.23.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Laseczki jak mowa o łożeczkach. Ja mam po mojej mamie,po mnie, siostrze, 3 kuzynach i teraz moj maly bedzie mial :D KAzdy tatus odnawia tzn szlifuje i odmalowuje dla swoego dzieciaczka. Taka tradycja :)

Pokażcie jakie pościele wybieracie dla maluszków, bo jest ich mnóstwo i nie wiem na co sie zdecydowac :rofl2:
 
O to faktycznie piękna cena jak na łóżeczko. Ale piękny produkt.
Choć ja wolę klasykę i prostotę.

MaRtiiNa ja miałam miękki rozek i taki też teraz będę miała.

Patka a sprawdź jaki wymiar ma łóżeczko. Żebyś nie miała problemu z kupnem materaca. Mój tato odnowil moje łóżeczko żeby Wiktor mógł spać jak przyjeżdżamy. Jednak materac nie pasował wymiarami ledwo na ścisk jakoś wszedł do łóżeczka. [emoji4][emoji4]

Ja kolderki na razie nie planuje używać. Jak starszy dostanie nowa to będzie na roczek dla młodego.
Ale babcia szyje dla starszego wnuka pościel niebieska e białe chmurki [emoji6]
Mamy jeszcze z Kubusiem Puchatkiem. Jedna zielona w jakieś zwierzaki z ciuchlandu i jedna szyta też przez babcie e jakiś klasyczny wzór że sklepiku e małym mieście [emoji12]
 
Patka a to dobrze. Bo właśnie tamto nasze było nie wymiarowe na obecne materace.
Ja mam ten kokos pianka gryka
Słyszałam o tych robaakach ale cóż

O nie różowy wózek. Ja nie akceptuje takich kolorów na tak ważnych elementach wyprawki. Ale sam wózek wygląda fajnie.
Jedynie spacerówka jest kubełkowa. Nie kupiłabym takiej bo dziecko nie może prosto w tym spać
Co do fotelika jeśli jest dobrej marki to okej.
Ano i budka w gondoli, a szczególnie w spacerówce wydaje się krótka.


 
Łóżeczko fakt piekne lecz i ja wolę prostotę. Kupujesz takie łóżeczko i w zasadzie ozdób juz nie trzeba bo ono samo w sobie juz jest z charakterem :)
Sluchajcie co sie wydarzyło. Mialam zamawiac wózek w przyszlym tygodniu, a tu okazało sie ze znajoma znajomej sprzedaje wozek. Pojechalam wczoraj zobaczyć i kupilam:) zero sladow użytkowania. Co prawda inne kolory bo granatowo biały, ale tak na prawde czy robi mi to aż taką różnicę? Nie robi :) a tysiaczek w kieszeni. Jestem bardzo zadowolona :)
 
Wiktorka no jasne ze nie robi. Super że taka okazja [emoji4][emoji4]
A pokaż wozeczek [emoji6]

 
reklama
Do góry