reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Wiktorka super zakup. U mnie w mieście gościu se sklepu bardzo je zachwala mówi ze ostatnio najlepiej schodzą adamex.
Kolorki ładne.
No i tysiące w kieszeni nie do pogardzenia :)

Popieram co do różu. ... co prawda i tak będzie chłopak wiec całkowicie odpada ale nawet jakbym miała mieć córkę to w życiu różowego wózka bym nie chciała. Ale sam wózek fajny... nasza Tola kupiła taki.
 
reklama
A ja bym nawet taki róż kupiła :-) lubię zdecydowane kolory, a dziewczyna kojarzy się z różem :-)

Wiktoria ja tą moją Barlette z Adamexa też mam w takich kolorach, też chciałam inne ale niestety nie robią tego wózka w jasnych itp.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila ja tez.miałam barlette kupować zresztą pisałam juz o tym :) mam nadzieję, że ten bedzie ok. Troche moj krecil nosem ze używany i ja tez jakos dziwnie sie z tum czuje, z drugiej strony na rok czasu i taks okazja była to żal bylo nie skorzystać :)
 
Dziewczyny, o co chodi z tymi otulaczami? Kupujecie to zamiast kocyków? Jaka jest funkcja tego cuda? Bo widzę, że teraz wszędzie szał na te otulacze, a ja pierwszy raz słyszę o tym :)
No I jeszcze te rożki. Kupujecie tylko do szpitala, czy potem też coś się z nimi robi?
Może głupie pytania, ale dla mnie wyprawka to absolutny kosmos!
 
Wiol ja kupuje rożek, nie wiem czy sie przyda, ale zawsze lepiej mieć. Do spania też spiworek kupie niech młoda sama wybierze co woli.
 
Ja rozek ... mi akurat siostra szyję.
Przyda się w szpitalu i w domu. Jak przyjdą goście to bezpieczniej się będziecie czuły jak będą brać bobaski w różku a nie tak po prostu. Po drugie Dzidzie dobrze śpią w rozkach ... otulacze to na zasadzie pieluchowania dzieciatka ... chodzi o to ze takie owinięte dzieciątko czuje się prawie jak w brzuszku u mamy mając rączki przy sobie ...
 
Wiol otulacze są dla noworodków. To taki kocyk którym owijasz, najprościej mówiąc, dziecko. Ono czuje się bezpieczniej i się uspokaja. Podobno. Bo to podobnie się czuje jak w macicy. Ciasno.
Ja tego nie kupuje.

Rożek hm miałam pewnie dlatego że poerwsze dziecko i wszyscy mówili, że się bezpieczniej poczuje przy takim małżeństwie. Ale się w sumie sprawdził. Mały ładnie w tym spał w ciągu dnia i w pierwszych tygodniach. Potem przeszliśmy na śpiworek jak podrosl.



 
Dziewczyny a ile mniej więcej płacicie za poszczególne rzeczy? Bo nie wiem czy bo 30 zł za pajac to dużo czy ok?W sensie nie mam doświadczenia z zakupami i czasami to mnie te ceny dziwią...takie małe a tyle kosztuje...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
30 zł za jeden trochę dużo, choć ceny ubranek dziecięcych faktycznie przerażają. Teraz warto kupić na zapas na wyprzedażach, bo np. bodziaki z krótkim używa się i latem i zimą. Najkorzystniej wychodzi kupowanie w paczkach po kilka.
 
Do góry