reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

A właśnie "panel" tego mi brakowało. Bo.juz to gdzieś widziałam, ale nie mogłam odnaleźć.

Jest kilka stron też fajne ma sprzedahemytkaniny.pl albo houseofcotton.pl zależy czego się szuka.

 
reklama
Dziewczyny, w kwestii mebelków - wybrałyście już jakieś?
Ja poważnie rozważam Nouky, firmy Noukie's, choć przyznam, że ceny są absolutnie szalone!
 
dla mnie też trochę przesada , planowałam jakieś za ok 500-600zł znaleźć , ja w sklepie je zamawiałam i sprzedali nam taniej niż na tej stronie internetowej jeszcze , wiem że mimo wszystko dużo ale tak strasznie się mi spodobało :-)
 
Julian ja też widziałam to łóżeczko i też się w nim zakochałam :-) ale cena mur przeraża....dlatego wybiorę coś dużo tańszego tak do 400 zł :-) Ale zazdroszczę Wam tego nabytku :-) :-) jakby było tak za 700 zł to bym chyba kupiła :-) z tym, że widziałam ciemniejszy kolor pod moją sypialnię z białym motywem :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
z tej samej serii jest też kołyska i była w jakiejś promocji w smyku za 799 zł z pościelą, materacykiem i jeszcze chyba takim baldachimem ze stelażem i też się nad nią zastanawiałam , ale chyba jednak by była mniejsza i na krócej by wystarczyła
najgorzej będzie jak królewna się urodzi i nie będzie chciała spać w tym łóżeczku , to wtedy będę sobie mogła na nie popatrzeć :p ale może nie będzie aż taka złośliwa :-)
 
Oby jednak spała :-) przy takim wydatku to jednak człowiek byłoby zły na siebie później:-) u mnie w sklepie było za ok 1200 ale no nie tym razem :-)
Ja planuje za dwa tygodnie jechać na duże i pewnie długie zakupy, ale podejrzewam, że i tak nie będzie nic na jesień i zimę więc część będę musiała kupić przez neta lub we wrześniu. Zbieram się w sobie z listą, żeby taką swoją zrobić ale coś nie mogę :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Piękne to łóżeczko, ale cena mnie przeraża, ja również będę celować w jakieś w granicy 400 zł.
Mam pytanko odnośnie rożków, bo zastanawiam się nad kupnem, kupujecie miękkie czy usztywniane? Mam już co prawda jeden otulaczek ale jest dość ciękki i myślę nad czymś grubszym.
 
Do góry