reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
Jakbyscie widziały gdzies cos takiego to prosze o info.
_20160616_191633.JPG
 

Załączniki

  • _20160616_191633.JPG
    _20160616_191633.JPG
    207,8 KB · Wyświetleń: 272
Dobra jestes Ann dziekuje. Moj A kupil dwa tyg temu taki ale zolty przeplatany z bialym isrednio mi podchodzi. Chcialabym szary lub mietowy dokupic gdyby dziewczynka.
 
Miętowy jest piękny. Ja bym brała miętowy bo on będzie dla każdej płci. Szary i miętowy to super połączenie np w pokoju.
W ogóle ostatnio znalazłam kilka stron z tak pięknymi rzeczami. Co ludzie teraz robią za cudeńka.
Aż by się chciało kupować. I nie koniecznie ubranka.

 
reklama
A mi dziś rodzice kupili kocyk (ten zimny) i chyba rożek ( ten w paski) właśnie :-) kocyk fajny a rożek no nie mój typ ale zawsze można z tego zrobić kołderkę :-)
1466101874-1d1mld.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry