reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Ja gondoli tez dlugo nie uzywalam, Kylie iridzila sie 30 paz. a w marcu posadzilam ja do spacerowki. Na poczatku 5 miesiaca zaczela mi samodzielnie siedziec, w 6 miesiacu mi wstala na nogi. Musiala byc szybko w pasach ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Chodzi mi to, czy to ma znaczenie w krok porze roku rodzi się dziecko a długością używania gondoli :-) ktoś napisał, że zimną mało się używa czyli co mniej się chodzi na spacer? A czy 6ms używania to tak mało? Jakbym teraz urodziła to przecież w grudniu dziecko byłoby pewnie za duże już na gondole więc co za różnica :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak tu sobie podczytuje i sie nie odzywam bo nie mam pojecia haha jak pierwszy raz przeczytalam gondola to mowie to chyba to o czym myślę...a ja oglądałam wozki takie jakby dwa w jednym jest gondola i na spacerowke sie przemienia heh:d nie smiac sie
 
Zgadzam sie, wiesz ze nie ktorzy ludzie są dziwni :p Też znam taką co wychodziła z dzieckiem w grudniu raz na dwa tyg :/ Wszyscy się zastanawiali po co jej wózek.
Mi się wydaje że max do 8 miesięcy używać będziemy gondole. Zalezy jak dziecko będzie rosło i czy będzie już stabilnie siedzieć :)
Ja musze szukac jak najwiekszej gondoli bo my jestesmy z mezem wysocy i oboje urodziliśmy się po 60cm wiec mam dziwne przeczucie :D A chciałabym gondole wykorzystac chociaz do czerwca :)
Ty pisałaś że znalazłaś jakąś co ma 85cm. POKAZ JA :D
 
reklama
AA pamiętajcie żeby przed kupnem przymierzyć się do wózka, bo wysokie osoby mogą mieć problem. Po pierwsze czy nie stukają stopami w wózek/ ramę a po drugie rączka niby regulowana moze i tak być za niska żeby komfortowo spacerować i się nie pochylać. Jednej firmy wózki a różne wysokości ram.
 
Do góry