reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
A co sądzicie o wózku chicco Urban? Może któraś ma doświadczenie? Teraz wyszła Nowa wersja - Urban plus. Wózek nie ma osobnej gondoli, tylko przerabia się ją ze spacerówki, a że w naszym przypadku zimą i tak nie wykorzystamy gondoli w 100% - rozważam taką opcję. Nie mam doświadczenia z wózkami tego typu i się zastanawiam, czy to dobra opcja... Co sądzicie?
 
Te wózki Bebetto wyglądają bardzo fajnie, dla mnie mega ważne są duże przednie kółka, biorąc pod uwagę jak wyglądają chodniki, drogi, wysokie krawężniki w PL. Wózek chicco Urban plus ma maleńkie kółka przednie będzie ciężko nim jeździć.
 
Dziewczyny a jak długa powinna być gondola? Bo my będziemy jej używać od października do...marca/kwietnia?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


to zależy kiedy dzieciak będzie Ci pewnie siedział i trzymał ładnie głowę, dla niektórych to będzie koniec marca dla innych czerwiec, ja mam gondole dość dużą ;-)
 
Hmm a tak mniej więcej w cm? :-) to moje pierwsze dziecko i określenie duża gondola to hm pojęcie wręcz abstrakcyjne he he :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

moja gondola ma wewnętrzny wymiar 76 cm więc jest to w miarę sporo bo wiosną spokojnie zmieści się młode w kombinezonie i ciasno mu nie będzie ;-) ;)
 
Tak, te 76 cm to ok, niezbędne minimum, są też i dłuższe. Nie panietam ile ma moj ale wiecej. Patrzcie też na szerokość, bo są gondole wąskie lub zwężane i dziecko w kombinezonie nie ma miejsca na ruchy i sie może denerwować.
Marttina, a czemu masz zimą nie korzystać z gondoli? To jak będziesz spacerować?
 
Ostatnia edycja:
reklama
MaRtiiNa moja znajoma ma taki wózek jak ten Urban ale innej firmy i sobie chwali. Ale z tego co widziałam to tam gondola nie jest idealnie pod kątem płaskim. Taka lekko do góry dno ma zadarte. Najlepiej jakbyś sama go zobaczyła i oceniła.

Tekila zależy od dziecka ja urodziłam 29.09 a w marcu Wiktor już jeździł w spacerówce.
On nie chciał już na lezaco
Moja gondola ma 80 cm lub 85 cm niepamietam dokładnie
Ale u nas wystarczyła by akurat mniejsza bo szybko przeszliśmy na spacerowke.





Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry