reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
Lucky zaraz wkleję. Może nie jest to nic wymyślnego ale poprzedni mieliśmy z tej firmy i duży plus dla dużej gondoli. Jest miejsce na śpiworek zimowy i dla dziecka.
 
Mi też sie podoba a ostatnio jak oglądałam wózki to kompletnie nic mi sie nie podobało :-)
Jak będzie dziewczynka to dostane dużo ubranek po trzech siostrzenicach, ale za to jak będzie chłopiec to pewnie wszystko będe musiała kupić.
 
Ciekawe, czy jest u nas na wątku jeszcze jakaś mama, tak mało zorientowana, jak ja w temacie wózków :) Zupełnie nie wiem, jak się za to zabrać...
 
ja w 1 ciąży wózek kupiłam na hurra po wyjściu z małym ze szpitala hrehehehe więc też niezdecydowana i nieoświecona w temacie.. moja wiedza opiera się na tym, że wiem jakie wady miał poprzedni wózek wiec wiem czego unikać ...

nic nie zastapi wizyty w sklepie i pooglądania przejechania i najlepiej podniesienia... musi sie dobrze składać to też ważne...
jak bedziesz miala jakies pytania to pisz do mnie smialo na tyle na ile bede umiala to ci pomoge;)
 
Lucky myślę że warto pooglądać. Z moich doświadczeń właśnie duża gondola bo okres zimowy wiec kombinezon, śpiworek itp. Właśnie gadalam z siostra męża ostatnio i mówi że ich xlander ma za mała gondole i zdecydowanie wola korzystać z naszego starego wózka bo wygodniej.
No i nie wiem jaki macie samochód ale rozmiary do jakich się składa, bo jak się jeździ z dzieckiem to zawsze dużo rzeczy a miejsca brak ;-)
 
reklama
Aria, Paulina, dzięki za rady, bardzo mi to pomoże, bo ja właśnie zupełnie nie wiem, na co zwracać uwagę. Rozróżniam póki co głównie takie parametry jak kolor, cena i kółka, ale poza tym to tylko instynktownie coś tam mi się wydaje (ostatnio wózek prowadziłam z moją młodszą o 7 lat siostrą... :) ). Będę się wczytywać w Wasze uwagi, a jak się wybiorę do sklepu pooglądać i coś będę miała na oku, to podpytam ewentualnie :)
 
Do góry