reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Liv, my też tak kapalismy od samego początku, babcie zawału dostawaly, a młoda szczęśliwa, w końcu to pamiętała z brzuszka :)

Marta, ja moczylam i uszy i pępek
 
reklama
Pytam bo właśnie siostra tak bardzo uważa by nie zamoczy a tu widze zupełnie inne trendy. Na dodatek wydają mi sie być takie dzialanie logiczne. W końcu dzidzius przypomina sobie mily czas w brzuchu. ech mam cykora jak diabli czy dam sobie rade ;)
 
My na początku też uważaliśmy na pępek i uszy,ale do wszystkiego doszliśmy,także Marta spokojnie to się po prostu wie.. Choć Julii szybko pępek odpadł bo już niecały tydzień po urodzeniu.
 
Pewnie że dacie radę !!!!! każda z nas była albo będzie po raz pierwszy raz mamuśkami i wszystkiego powoli trzeba się nauczyć. Ja nie zapomnę jak pierwszy raz miałam zmienić Maksiowi w szpitalu pieluchę oczywiście nikt wcześniej mi tego nie pokazał ale był to dla mnie tak ogromny stres widząc to malutkie ciałko że do końca życia będę to wspominać.
 
U nas byla wanienka profilowana i zła nie była. Pietwsze dziecko darlo się przy kąpieli masakrycznie - chodziło nie o wanienkę a o temperaturę - do dziś w letniej się myje syn.
Córka odziedziczyla tę samą wanienkę i bylo Oki. Tyle że ja sporo z nia jeździłam 4-5 miesiąc i byla kąpana w miskach i tak polubila swobodę ze musiałam wanienkę zmienić na zwyklą.
Tym razem na pewno zwykła bo chyba jest jeszcze u teściów.

Ja to mam juz nie jedną propozycję i ciuszków i wózka i monitor oddechu że chyba dużo nie będę musiała kupić.
Za to po wczorajszym usg zaczęłam oglądać chusty ;)
 
Hej kobitki :) jak narazie to tylko krem na rozstepy a wlasciwie przeciw nim :) I nieszczesny folik na szczescie od jutra lecę po jakies witaminki, macie cos poleconego ?:) najlepiej w malej tabletce ?
 
Rybki u mnie podobnie siostra chce mi wszystko dać po swoim dwu latku, więc też nie część rzeczy zostanie mi do kupienie :)
 
reklama
Do góry