reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Ann, u mnie wszyscy też liczą na dziewczynke, perełkę, bo sami chlopcy są. Dzxisiasj w Tesco tyle ładnych rzeczy różowych wyprzedawali za grosze az sobie pooglądalam. Te co znają już płeć i rzuciły się w wir zakupów, to polecam.
 
reklama
image.jpeg Tylko zamowilam bez tego wiaderka i bez tego czegos na czym sie dziecko kladzie. Z Kylie wogole tego nie uzywalam.
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    40,7 KB · Wyświetleń: 94
Stelaż to podstawas i wygoda. Nam ratowalo kręgosłup. A ta foczka u mnie też mus, bo my tylko z nią kapoalisdmy i mąz nie miał stresika ;-) ale szalejecie już, mnie to tym razem ominiue :-)
 
Joani w rodzinie mojej mamy tylko trzy wnuczki na 13. W tym ja i siostra. Ale to akurat rodzina męża liczy na dziewuszke u nich mało dzieci.

Kocham FF ale tu w de nie ma Tesco :-( a przez internet nic nie kupię.

Liv To na czym dziecko się kładzie ono do 4 kg to maluszek szybko się nie mieści. Ja miałam taka mate piankowa ale to też szybko się psuje bo wiadomo gąbka i woda. Najlepiej tylko mate antypoślizgowa i na ręce.

No i stelaż koniecznie jak poszedł Joani
 
Ze mnie się możecie śmiać, ale od kiedy młoda miała miesiąc to kąpała się w dużej wannie.... :D

ale miała łojotokowe zapalenie skóry po porodzie i nasza dermatolog nakrzyczała na mnie, że dziecka się nie moczy w wodzie tylko namydla i spłukuje i tak się stosowałam ;)
 
U nas stelaż się nie sprawdził bo często kapalam mała sama i nie dawałam rady wkładać wanienki i zdejmować. Wiec wanienka w wannę i tak kapalam. A później w wannie
 
Ale możesz pusta wanienke mieć i wlać wodę wiaderkiem a po kąpieli przecież może zaczekać na męża żeby wylal wodę za ciebie.
Chyba lepsze to niż się schylac w wannie. Bynajmniej dla mnie.
 
reklama
Do góry