reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Ruda a będzie Ci tak spało. Ja pamiętam że jak wracałam że spaceru to dosypianie w miejscu było krótkie. Ale może będzie spało.
 
reklama
O tym nie pomyslalam :-) Jas mial pol roku jak sie przeprowadzilismy I wtedy spal. Jak byl mniejszy to mieszkalam w miescie I ciagle chodzilam. To chyba.kwestia przyzwyczajenia dziecka. Tak mysle a jak bedzie to czas pokaze :-) w razie wu w sklepach wozkow pelno I mozna kupic nawet po porodzie
 
Ann z moja? Nic :-) jak synek nie bedzie chcial stac na podstawce to wtedy rozwazam opcje wozek pod dom zamiast dlugich spacerow
 
Ruda tez mam spacerowke espiro magic jako mniejsza spacerowke, ale córka ja juz dosc wyeksploatowala. Mam fioletowa i jakas taka bura mi sie wydaje teraz. Spacerowke z wózka 3 w1 krótko uzywalismy. A mamy Tako Laret. Gondola ok, ale spacerowke kupilabym pozniej sobie jakas fajniejsza i zgrabniejsza i marzy mi sie w turkusie niezależnie od płci:-)

też chcialam na pompowanych kołach wózek (Tako Laret ma), ale w zasadzie nie jeżdżę nigdzie po lasach itp. i nie jest mi taka spacerowka potrzebna a zabieranie takiej kolubryny do auta to dziękuję.

Marta też mi sie x-move podobal i gdybym miala sama decydowac to wtedy bym go kupiła, ale mój mąż stwierdzil, że za drogi.
 
Ruda no sam wózek ok, tylko piszczy mi czasem ;p kosz to prawda troche maly i trudny dostep jak dziecko leży. Teraz to już bardzo rzadko go używamy bo córka juz prawie 3,5l, w sumie tylko do kościoła czasem bo ona wygodnicka ;) a tak to na nogach, rowerku.

Wlasnie odgrzebuje Wasze posty o poduszkach bo chce pomału jakaś kupić. Poprzednio kupilam jakies badziewie. Te Motherhood jakie maja wypelnienie?
 
Ostatnia edycja:
Ruda aa o to chodzi, a Jaś to duży będzie już. Może będzie na rowerku jechał. ;-)
Ja na to liczę.

Wesoła ja mam fotelik Maxi Cosi turkusowy Folkloric piękny i nawet dziewczynkę w niego wsadze hihi
 
reklama
Ann poprzednio staralam sie wybierac unisex, a w sumie nie wiem po co. Kocham właśnie turkus i moglam dla dziewczynki też wziąć. A jakby byl jako drugi chlopak tez by bylo jak znalazł :)
 
Do góry