reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja też mam słabe mdłości ale... przy zmianie pieluch córce jakoś mnie zbiera na wymioty, haha :D

Senność, taka ogólna niemoc... i lekka deprecha.
 
reklama
Mnie lekko mdli jak ktos sie zbyt
mocno wyperfumuje w autobusie haha. Poza tym kupa mi lezy..bo moj syn nadal w pampersie :/
Niedlugo wiosna!! Glowa do gory :)

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeahl ja też mam Windows Phone, a czy masz suwaczek, bo ja ani ustawić nie mogę, widzę tylko kilka, odpisywać na bieżąco nie mogę, tylko na koniec, a jak przeczytam to zapominam, co za głupi system, ściągnęłam jakąś aplikację do czytania e-booków to zaś nie ma za dużo książek w odpowiednich formatach

Mi dla dziewczynki to się podoba Lilianna i Iga a dla chłopaka Alan, ale boję by w przyszłości na niego złośliwie Anal nie mówiono

Smarujecie się już czymś na rozstępy? Co polecacie?

Ja wiem, że jeszcze za wcześnie ale pamiętam jak mnie bolały sutki na początku karmienia i boję się powtórki, czy można je jakoś wcześniej zahartować?
 
Agunia a co to za test na płeć?

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Wpisz w necie to ci wyskoczy ;)

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Ja wiem, że jeszcze za wcześnie ale pamiętam jak mnie bolały sutki na początku karmienia i boję się powtórki, czy można je jakoś wcześniej zahartować?

Ja to się boję, że znowu mi się nie uda karmić.... Jak tylko o tym pomyślę to jestem przerażona.... Chcę i wmawiam sobie, że tym razem będzie inaczej ale te hormony są takie zdradliwe, że same negatywne emocje do mnie ostatnio wędrują...
 
Eni a moze to kwesia przystawiania do piersi? Ja ci powiem ze moja corcia pieknie cyca lapala.nic mnie nie bolalo .z synem byla tragedia poki sie nie nauczyl i moglam go poprawiac a on co chwile swoje wyprawial.do tego stopnia ze az mi krwawily.kupilam nakladki silikonowe ale byly mega niewygodne. Jak wrocilam do domu i na spokojnie lapal calego tak ze nie bylo otoczki widac to wszystko przeszlo i nie mielismy problemow.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czarna Madzia dziś coś chyba przysnela :) NeSSi jak samopoczucie? No i Nevka jak sytuacja? A Lola to wiem,że szogunek ma się dobrze :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe, no Madzia się nie odzywa dzisiaj, ale pewnie zajęta rodziną [emoji4] Nessi już pewnie śpi, a u Nevki na 100% będzie dobrze, bo wyjścia nie ma [emoji8]

Ja zrobiłam sobie drzemkę popołudniu i śniło mi się, że ktoś chciał mnie zabić, więc uciekałam z moją koleżanką z lat szkolnych, autem z jakiś murków skakałam (ja nie mam prawa jazdy), a na koniec poszłyśmy do sklepu, gdzie były same pączki- różne, różniaste [emoji2] ja nie wiem, co jest teraz z moją głową [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

f2w3rjjgyxbhua3h.png
 
Ja tez dzisiaj podczytuje ale juz nie dam rady wszystkim odpisać [emoji20]

Marcia dużo siły na jutro życzę. Nie daj sie szefowej i broń Boże nie płacz przez nią bo dzidzia będzie smutna [emoji6]

Anna2101 witaj w naszym gronie. U mnie druga ciąża. Ja z kolei grudniowka 2011 [emoji4] mimo ze szczypior ze mnie to brzuchol juz jest. Ostatnio szlam w kurtce (!) i sąsiadka mówi ze coś tak podejrzewa bo ja zawsze taka płaska a tu tak jakby więcej [emoji23]

Nad imieniem jeszcze nie myśle. Czuje ze będzie chłopak ale nie mam pomysłu na imię narazie.

Zbieram sie do spania, bo koniec ferie i rano lecimy do przedszkola. Buziaki, papapa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Windows Phone to straszna kupa ;-) dobrze już niedługo się go pozbędę! Dobranoc dziewczyny życzę poranka bez atrakcji i bez mdłości. Nevka przesyłam pozytywne fluidy, musicie dać radę! @CzarnaMadzia do raportu, ok u Ciebie?
 
reklama
Hehe, no Madzia się nie odzywa dzisiaj, ale pewnie zajęta rodziną [emoji4] Nessi już pewnie śpi, a u Nevki na 100% będzie dobrze, bo wyjścia nie ma [emoji8]

Ja zrobiłam sobie drzemkę popołudniu i śniło mi się, że ktoś chciał mnie zabić, więc uciekałam z moją koleżanką z lat szkolnych, autem z jakiś murków skakałam (ja nie mam prawa jazdy), a na koniec poszłyśmy do sklepu, gdzie były same pączki- różne, różniaste [emoji2] ja nie wiem, co jest teraz z moją głową [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

f2w3rjjgyxbhua3h.png
Ty sie nie smiej.ja mam jakis zryty beret jak to moj maz sie smieje.non stop o czyms zapominam.zapmnialam hasla do maila,pinu do karty i za chiny nie moge sobie przypomniec.do tego snia mi sie jacys obcy mezczyzli ze mnie caluja :) haha az wstyd sie przyznac

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry