reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
No to dla kazdego imienia mozna tak powiedziec, to ze ja mam na imie Patrycja i znam jedna ktorej nie znosze, przez to mam uwazac ze Patrycje sa wredne i okropne?! I nie lubic swojego imienia? Troche bez sensu. Bardziej opieram sie na pozytywach ;)
Pewnie masz rację, ale moja niechęć do wlasnego imienia urosła już do tego stopnia, że chyba jej już nie zmienię. Mimo wszystko jak ktoś daje takie imię swojemu dziecku to jakoś mi dziwnie milo. Może jest jeszcze nadzieja? ;)
 
reklama
A nie napisałam jaka to apilkacja od imion. Ja mam Windows Phone, więc pewnie Wy na swoich telefonach znajdziecie lepsze. Ja korzystałam z "Jakie imię?"
 
Nie jestem narcyzem :) ale prawde mowiac ,znajac siebie to uwazam ze te imie nie jest zle,jezeli chodzi o osoby majace takie imie :) tylko brzydko brzmi :)
Ania brzydko brzmi? Właśnie jest ładne i delikatne... Ania i Anna - bardzo ładne...
Pewnie tak już jest, że rzadko kto lubi swoje imię i już :D
 
reklama
Dziewczyny a jakoe u Was objawy? Ja jeszcze czekam na mdlosci.mialam przy 2 ciazach.malo nie umarlam i az sie denerwuje ze poki co cisza.
U mnie lekkie zawroty glowy i sennosc. Jutro musze zrobic bete bo normalnoe osiwieje chyba :)

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry