reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Jaka podobna historia :) ahhh ten sylwester, az mozna powiedziec ze magiczny:) na kiedy masz termin?

f2w3rjjgnfui97fh.png
termin wychodzi mi na 8.09 :) dziś mam 6tydz4d tylko coś mi się ten suwaczek ścina :) Faktycznie miałyśmy takiego samego sylwestra :) miło tak skończyć rok prawda?? :)
 
reklama
Nessi gratulacje! Rozbiłaś bank;)
Madzia super, że wszystko w porządku i z infekcją nie jest tak źle:)
Lola&&&&&&

Baby ale Wy produkujecie;) Jakbym nie czytała trochę w pracy to nie ma opcji nadrobić, no chyba że w nocy;)

Ja też z tych co im zimno, przed ciążą nic takiego nie miałam a teraz masakra. I dziś stwierdziłam że tak mi wywaliło brzuch że nie wiem czy jeszcze 2 tygodnie uda mi się utrzymać bąbla w tajemnicy;)

My też planowaliśmy, udało się w czwartym cyklu, jak w sumie się nie spodziewałam:)
Bobo poczęte w dniu urodzin mężusia:)
 
Nessi alez wiesci GRATULUJE [emoji8]
Madzia ekstra ze wszystko dobrze.
Lola kciuki trzymam.
Alcarin, Pola ja tez mam takie dziwne ciagniecia jakby od jajnikow do pachwin, a dzis mam wzdety brzuch jakby ktos mo napompowal.
Co do mdlosci tk hmmmm... zjadlabym wszystko i nic ... kawy jakos nie moge , czasem mam mdlosci ze mysle ze zwymiotuje ale jak narazie nie doszlo do tego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To ja też tak mam chce mi się jeść a jak jem to mnie muli i niby zaraz się porzygam ale jeszcze do tego nie doszło, nawet pić nie mogę bo nic nie wchodzi
 
EvEva dokladnie :) juz sie nie moge doczekac jak mi zacznie brzuszek rosnac :) mi lekarz wyliczyl jakos okolo 10 wrzesnia termin. Akurat cale wakacje jak wieloryb :)

f2w3rjjgnfui97fh.png
 
U mnie planowana, jednak nie sądziłam, że się udało, miał pęcherzyk nie pęknąć, a tak wyszło, że mamy cztery dni pomiędzy przytulankami a mega widocznym pęcherzykiem, nie sądziłam, że się uda. Zakupione testy owu, i termometr na następny cykl, wiec wychodzi, że w sumie wpadka [emoji6] najukochańsza wpadka pod słońcem [emoji7]


 
reklama
Do góry