reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Hejka
Dziwnie dzisiaj się czuję. Taka dziwnie śpiąca. Dziecko też mało ruchliwe, wczoraj trochę się udzwigałam i urobiłam i teraz zastanawiam się czy wszystko w porządku.
W nocy dokazywał trochę, ale od rana cisza, cały dzień spał, dopiero przed chwilą poczułam kilka ruchów i znowu cisza .
Cukier też dzisiaj dość niski (jestem na insulinie?

Obecnie zaczęłam 31tydzień. Pierwszy raz mam takie spokojne dziecko.

Czy u was też zdarzają się ciche dni?
U mnie tak było ostatnio. Przeczytałam, że to podobno standard do 28 tc.
Ale widzę, że Ty już dalej. Może skoro Ty senna to i dzidzius ma taki mood?
Jak się bedziesz niepokoiła to lepiej podjedź na IP dla świętego spokoju.
 
reklama
Hejka
Dziwnie dzisiaj się czuję. Taka dziwnie śpiąca. Dziecko też mało ruchliwe, wczoraj trochę się udzwigałam i urobiłam i teraz zastanawiam się czy wszystko w porządku.
W nocy dokazywał trochę, ale od rana cisza, cały dzień spał, dopiero przed chwilą poczułam kilka ruchów i znowu cisza .
Cukier też dzisiaj dość niski (jestem na insulinie?

Obecnie zaczęłam 31tydzień. Pierwszy raz mam takie spokojne dziecko.

Czy u was też zdarzają się ciche dni?

A co do cukrzycy, ja jestem bez insuliny, ale zauważyłam, że dzidzia bardziej szalona jak cukier wyższy. Przy niskich wartościach to nie jest specjalnie aktywny. Może to przez ten niski cukier?
 
Dziękuję, dam znać jak było :)
Jak tam decydujecie się na sesje ciążowe? Kiedy najlepiej taką wykonać tzn w którym tyg?
Ja sesji nie robię ale wyciągnę jutro męża gdzieś do lasu albo parku aby mi cyknal parę zdjęć bo nie mam jeszcze żadnego zdjęcia z brzuszkiem. A jutro jeszcze ma być ładna pogoda to może się uda choć jedno przyzwoite zrobić 😄
 
Hejka
Dziwnie dzisiaj się czuję. Taka dziwnie śpiąca. Dziecko też mało ruchliwe, wczoraj trochę się udzwigałam i urobiłam i teraz zastanawiam się czy wszystko w porządku.
W nocy dokazywał trochę, ale od rana cisza, cały dzień spał, dopiero przed chwilą poczułam kilka ruchów i znowu cisza .
Cukier też dzisiaj dość niski (jestem na insulinie?

Obecnie zaczęłam 31tydzień. Pierwszy raz mam takie spokojne dziecko.

Czy u was też zdarzają się ciche dni?
Tak. Mój maluch to w ogóle raczej z tych leniwych. Są dni że wcale go nie czuje, czasem specjalnie zjem coś słodkiego albo wypije sok pomarańczowy aby choć się przekręcił aby się upewnić że wszystko ok.
 
Hejka
Dziwnie dzisiaj się czuję. Taka dziwnie śpiąca. Dziecko też mało ruchliwe, wczoraj trochę się udzwigałam i urobiłam i teraz zastanawiam się czy wszystko w porządku.
W nocy dokazywał trochę, ale od rana cisza, cały dzień spał, dopiero przed chwilą poczułam kilka ruchów i znowu cisza .
Cukier też dzisiaj dość niski (jestem na insulinie?

Obecnie zaczęłam 31tydzień. Pierwszy raz mam takie spokojne dziecko.

Czy u was też zdarzają się ciche dni?
U mnie młody non stop wariuje ale potem ma taki jeden dzień spokoju. Czyli przypuśćmy 2/3 dni aktywności i czwarty dzień mega spokoju. Ale to już zaobserwowałam i wiem że taka jest rutyna. Jak coś odbiega od rutyny to zawsze warto sprawdzić. Podobno od 32 tygodnia dziecko jest mało ruchliwe, więc może u Ciebie zaczęło się to trochę szybciej.
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Przez sen cały czas myślałam o dziecku. Nie był aktywny o swojej stałej porze. Teraz też słabo go czuję.
Może zmienił pozycję, ale po kaszlu i intensywnym przekręcaniu i mówieniu do niego bardzo słaba reakcja. Czekam do rana i jadę sprawdzić. Nie wiem czy mam jechać na SOR czy od razu na IP ginekologiczną.
Ostatnio miałam intensywny okres i trochę stresu, martwię się, że to mogło mieć wpływ.
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Przez sen cały czas myślałam o dziecku. Nie był aktywny o swojej stałej porze. Teraz też słabo go czuję.
Może zmienił pozycję, ale po kaszlu i intensywnym przekręcaniu i mówieniu do niego bardzo słaba reakcja. Czekam do rana i jadę sprawdzić. Nie wiem czy mam jechać na SOR czy od razu na IP ginekologiczną.
Ostatnio miałam intensywny okres i trochę stresu, martwię się, że to mogło mieć wpływ.
Mój też mi raz tak zrobił, właśnie nie ruszał się o stałych porach a jak ja się rano obudziłam to próbowałam go wymacać i był tylko kopniak jeden jakby chciał dać że jest ok 😅 ale potem wzięłam detektor, posłuchałam i było okej. No i później się znowu rozbrykał. Także no dzieciaki też mają leniwsze dni ale oczywiście jak Cię coś niepokoi to jedź i zawsze na IP ginekologiczno- położnicza.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Przez sen cały czas myślałam o dziecku. Nie był aktywny o swojej stałej porze. Teraz też słabo go czuję.
Może zmienił pozycję, ale po kaszlu i intensywnym przekręcaniu i mówieniu do niego bardzo słaba reakcja. Czekam do rana i jadę sprawdzić. Nie wiem czy mam jechać na SOR czy od razu na IP ginekologiczną.
Ostatnio miałam intensywny okres i trochę stresu, martwię się, że to mogło mieć wpływ.
SOR i tak Cię odeśle. Jeśli cokolwiek Cię niepokoi to na IP, jak pisze @Kociarka
 
Do góry