reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja też mam 10-11 wrzesień [emoji5]


Ooo to moze bedziemy wszystkie razem rodzic ;) a EvEva tak jak mowisz, moga byc wieloryby, ale oby tym razem wszystko poszlo okey :)

f2w3rjjgnfui97fh.png
 
Jagus ja jutro idę na urodziny do męża rodziny I maz mi chce żebym mowila o ciazy ale jak tu nie mówic jak mam taaaki brzuch

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie ile można ściemniać, w pierwszej ciąży też mnie na początku trochę wybrzuszyło ale potem było długo długo nic;) A teraz jak dziewczyny w pracy zapytają to się przyznam, bo nie ma sensu ściemniać - chociaż chciałabym doczekać do kolejnej wizyty:)
 
Madzia gratulacje wizyty :)

U nas polowiczna wpadka mąż nie chciał ją chciałam on myślał że się nigdy nie uda wiec współpracował ale po 4 Cs się udało :) ja przyznam się wam nigdy nie chciałam rodzic od października do stycznia zawsze chciałam być wiosenną lub latową mamą ale los chciał mi pokazać że ma moje plany gdzieś :D

Lola będzie dobrze myszkoo !

Alcarin tez ! Ale częściej lewy myślę że tam jest kropka.

DorciaMamaOlka super ja planowałam coś podobnego gdybym była wcześniej w ciszy taki.prezent dać babci :)

Jutro idziemy z synem do chirurga bo ma stulejkę :/ współczuję mu i sobie bo juz widzę jak to będzie on jest straszny lamenciarz :/
Mąż mi poleciał po kanapkę do subwaya :D smaki mi się włączyły
 
reklama
Do góry