reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Matko wam też się tak chce spać ? To dla mnie nowość w żadnej ciąży nie byłam senna.

Leeleeth co u męża dobrze się czuje ?

CzarnaMadzia juz pi czy przed wizytą ?

Nessi co za radość !!! O matko podwoje gratulacje ! Rozumiem ze juz ci lepiej ;) :D

justys0702 dlaczego musiałaś iść do onkologia kochana ?
Ja bylam senna w drugiej ciazy, teraz nie jestem:p wiec kazda ciaza inna;)
 
reklama
Nimiti guzki wypełnione woda tymczasowo nie groźne Ale już jechaliśmy migiem na sor bo lekarz myślał że doszło do skretu od nich co jest groźne już do życia

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluje wszystkich udanych wizyt u lekarza[emoji5]Oby zawsze takie byly dla kazdej z nas[emoji5]
Powiedzcie mi jak z dentysta w ciazy? Co ze znieczulaniem, plombowaniem lub wyrywaniem zebow?

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
reklama
Do góry