reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja przed miesiączka miałam ledwo widoczna kreskę. Mój mąż stwierdził, że chyba mam urojenia, bo on nic nie widzi. Ale poszłam ba betę i.
Taaadaaam miałam rację. :-)
Też was tak kłuje i ciągnie jajnik? Raz jeden raz drugi..
 
reklama
Ja jak zrobiłam test w cyklu w którym miało się nie udać na 1000% i zobaczyłam dwie krechy to mało nie zemdlałam ..Potem płacz a mój J z dumą...to teraz panikę siejesz? [emoji23]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam mamuśki:)
U nas 1,5 roku starań i jak już stwierdziliśmy ,że dajemy na luz to się okazała niespodzianka:)
Niby trzeci raz to samo, a jednak zupełnie inaczej. Jest mi zimno, pić już nie wiem co, bo od wszystkiego mnie odrzuca. A mam problemy z nerkami i boję się, że znów w szpitalu wyląduję.
Czas ciągnie się jak flaki z olejem, a już bym chciała mieć serduszko:)
Nessi gratuluję kumulacji:):)
Aniu a jaki masz problem z nerkami?? ja mam torbiele w nerkach mam nadzieje że ciąża przejdzie bez problemu... :)
 
Ja jak zrobiłam test w cyklu w którym miało się nie udać na 1000% i zobaczyłam dwie krechy to mało nie zemdlałam ..Potem płacz a mój J z dumą...to teraz panikę siejesz? [emoji23]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój mąż stwierdził, że innej opcji nie ma bo użył turboplemników... Haha.. Osioł.. A starszy ode mnie 10 lat hah i nadal duże dziecko
 
Ja przed miesiączka miałam ledwo widoczna kreskę. Mój mąż stwierdził, że chyba mam urojenia, bo on nic nie widzi. Ale poszłam ba betę i.
Taaadaaam miałam rację. :-)
Też was tak kłuje i ciągnie jajnik? Raz jeden raz drugi..
Nooo mnie tak ciągnie, boli codziennie na zmianę raz z jednej strony raz z drugiej ani kichnać ani kaszleć się nie da
 
reklama
Do góry