reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
hej dziewczyny [emoji8] ja już po wszystkim... piękny pęcherzyk ciążowy... tak jak mówiłam że względu na długie cykle w teorii to 6 tydz w praktyce 4 .. ale gin powiedział że wszystko ok i za tydzień chce mnie znowu widzieć na usg [emoji39] i do tego Tona witamin

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Super Karolcia :) dobra wiadomość :) jkiedy masz następna wizytę i jakie masz te witaminy? :)
[QUOTE="Karolcia89, post: 14709079, member:
 
Olkaa93 ja tam nie mam problemu z pobieraniem hehe twarda jestem :)

CzarnaMadzia ale ważne że sie cieszył :)

leeleeth masaż szyjki dla mnie był najgorszy ! Jagbt Freddie Kruger mnie badał !!! koszmar. A z drugiej strony zawsze mówię że wole rodzić niż iść do dentysty :D

Nessi żebym ja miała jakieś objawy :( martwi mnie ich brak, mam rano tylko lekkie mdłości i wieczorem zgage ale tak to nic, tylko niekiedy podbrzusze zaboli a tak to nic.
Ja też nie mam objawów a to już prawie 7 tc:)
 
Nie wiem kochana, wiem tylko, że nie mam siły, przy torsjach mnie całą telepie ...zjadłam garść suchych płatków, piję powoli herbatę i chyba powoli ustępuje ...
Nie mam pojęcia czy to jednorazowy wybryk czy teraz tak się będę męczyć cały czas :/
Oby to było tylko okazjonalnie bo takie dolegliwości żołądkowe to żadna przyjemność:/
Umów się na przyszły tydzień Nessi, zobaczysz zarodek i serduszko to się uspokoisz.
 
A jak znosilas poprzednia?:)

Z synem bez problemu mdłości dopiero koło 11 tc, tak to tylko od początku okropnie piersi mnie bolały, czułam jakby były z kamienia.

Potem w tej ostatniej ciąży właściwie nie miałam objawów też mnie piersi lekko bolały (bardziej niż teraz) i mdłości może z 4 razy zwymiotowałam. A potem nagle objawy ustały, nie zwracałam na to uwagi myślałam że tak ma być a było inaczej.

Teraz jest znowu inaczej mam zgagę codziennie wieczorem, rano lekko mi niedobrze ale to różnie dzisiaj np tylko przez chwilkę. Gdy dotykam sutków wtedy wiem że bolą tak to nie.
Ehh ja bym już najchętniej ta betę odebrała
 
reklama
Z synem bez problemu mdłości dopiero koło 11 tc, tak to tylko od początku okropnie piersi mnie bolały, czułam jakby były z kamienia.

Potem w tej ostatniej ciąży właściwie nie miałam objawów też mnie piersi lekko bolały (bardziej niż teraz) i mdłości może z 4 razy zwymiotowałam. A potem nagle objawy ustały, nie zwracałam na to uwagi myślałam że tak ma być a było inaczej.

Teraz jest znowu inaczej mam zgagę codziennie wieczorem, rano lekko mi niedobrze ale to różnie dzisiaj np tylko przez chwilkę. Gdy dotykam sutków wtedy wiem że bolą tak to nie.
Ehh ja bym już najchętniej ta betę odebrała
Ja w poprzedniej tylko piersi czułam tak jak teraz. Mdlosci żadnych nie miałam. Odrzuciło mnie tylko po 14 tc od kurczaka.
A tak to dopiero od jakiegoś 12 tc bóle podbrzusza związane z rozciąganiem się macicy.
Kiedy odbierasz betę? :)
 
Do góry