reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja jedynie jak chodziłam honorowo krew oddawać to nie mogłam patrzeć na tą wielką igłę jak mi w żyłę wbijali ;)
Rodziłam sn, młoda mi potargała szyjkę przy porodzie, nie powiem, że nie bolało, ale jak mi ją dali na brzuch taką ciepłą jeszcze z pępowiną a ona zaczęła się kręcić taka cieplutka prosto z brzucha,to był chyba najpiękniejszy moment w moim dotychczasowym życiu :happy2:
 
reklama
Ja dzisiaj nie poszłam do pracy ...
Od 4:00 do 6:00 wymioty a teraz już tylko same torsje i mdłości ...
Nevka się odzywała ?
Nevka pisała,że jutro będą jej robić usg,męczą ja mdłości ze nie ma siły pisać,plamienia są brązowe,jak będzie dobrze to jutro Ja wypisza :) Ness ja Ci współczuję...mi to nic nie dolega :) wcinam wszystko
 
A u mnie zapomniałam rano wziąć leki i masz bóle podbrzusza wróciły. Oj chyba jutro na wizytę się wybiorę [emoji17] już się martwię, że coś nie tak jest leżę teraz, maluchy grzecznie się bawią, na szczęście, bałagan w domku ale co tam


//www.suwaczki.com/tickers/w57v9jcgpllmm4ll.png
 
hej dziewczyny [emoji8] ja już po wszystkim... piękny pęcherzyk ciążowy... tak jak mówiłam że względu na długie cykle w teorii to 6 tydz w praktyce 4 .. ale gin powiedział że wszystko ok i za tydzień chce mnie znowu widzieć na usg [emoji39] i do tego Tona witamin

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olkaa93 ja tam nie mam problemu z pobieraniem hehe twarda jestem :)

CzarnaMadzia ale ważne że sie cieszył :)

leeleeth masaż szyjki dla mnie był najgorszy ! Jagbt Freddie Kruger mnie badał !!! koszmar. A z drugiej strony zawsze mówię że wole rodzić niż iść do dentysty :D

Nessi żebym ja miała jakieś objawy :( martwi mnie ich brak, mam rano tylko lekkie mdłości i wieczorem zgage ale tak to nic, tylko niekiedy podbrzusze zaboli a tak to nic.
 
hej dziewczyny [emoji8] ja już po wszystkim... piękny pęcherzyk ciążowy... tak jak mówiłam że względu na długie cykle w teorii to 6 tydz w praktyce 4 .. ale gin powiedział że wszystko ok i za tydzień chce mnie znowu widzieć na usg [emoji39] i do tego Tona witamin

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Super!:) Nie przejmuj się wiekiem ciąży bo moja tez jest młodsza o tydzień :)
To widzę wszystkie czekamy na zarodek i serduszko :))
Oprócz Oli która się pewnie zaraz przypomni:p
 
O kurcze to ostro Ciebie potargalo....
Mam nadzieje ze juz się nie stresujesz przebiegiem ciąży?
Progesteron musiał podskoczyc i to ostro.
Pewnie już zarodek z serduszkiem się pojawil :)
Nie wiem kochana, wiem tylko, że nie mam siły, przy torsjach mnie całą telepie ...zjadłam garść suchych płatków, piję powoli herbatę i chyba powoli ustępuje ...
Nie mam pojęcia czy to jednorazowy wybryk czy teraz tak się będę męczyć cały czas :/
 
Nie wiem kochana, wiem tylko, że nie mam siły, przy torsjach mnie całą telepie ...zjadłam garść suchych płatków, piję powoli herbatę i chyba powoli ustępuje ...
Nie mam pojęcia czy to jednorazowy wybryk czy teraz tak się będę męczyć cały czas :/

Oby to tak okazjonalnie było [emoji1307]
Przypomnij kiedy masz następna wizytę?


//www.suwaczki.com/tickers/w57v9jcgpllmm4ll.png
 
reklama
Do góry