reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Dodam tylko,że moja mama jest wielkości 165 z wagą Max 50kg. Do końca ciąży w pracy fizycznej,dla mnie to jakaś magia :) gdy siedziała to brzuch miała na kolanach :) nie widziała swoich stóp [emoji14] dobrze,że rodziła nas w sierpniu to kobita mogła chociaż klapki założyć...No i ten szok,że jest Nas dwoje :) w łóżeczku lezelismy ułożeni tak jak w brzuchu bo był ryk na całą chałupe :) Jednak bliźnięta to cudowne istotki :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja Ci powiem, że jestem PRZERAŻONA wizją posiadania dwóch małych istot w tym samym czasie
emoji23.png

Ja z synem nie spalam 4 lata bo się po nocach budził bez przerwy i nikt nie znał powodu ,- to przy dwójce strach się bać
emoji23.png
 
reklama
Mi po kolei ustępują nawet te nikłe objawy które miałam. Pocieszam sie, ze na ostatniej wizycie widziałam bojące serduszko. Piersi mnie nie bolą, czasem sutki jak najmłodszy przyssie sie za mocno, brzuch mi nie urósł, mdłości i wymiotów nic a nic, nie mam zachcianek specjalnie.
Ta ciąża zupełnie inaczej przebiega, aż w szoku jestem. Trzy poprzednie to rzyg za rzygiem, brzuch od początku widoczny a tu rewelacja!
Wszystkim życzę ustąpienia dokuczliwych objawów, niech te nasze ciąże będą nudne!
@ Nevka jak tam? Coś wiadomo? Myśle ciąż o Tobie! Odezwij sie Kochana!
@szczecinianka witaj, jesteśmy sąsiadkami! Ja jestem z prawobrzeżu, a Ty?
Dzisiaj Tata zaczyna chemię wiec w stresie jestem.
Ja mam przeczucie na dziewczynkę, jakoś tak... i miała być Hania, ale ostatnio naszło mnie na Dobrusię, ale na razie bardzo lekko do tego podchodzę i na spokojnie, dużo czasu przed nami, dla chłopca mamy Joachim, Benjamin, ale tez na spokojnie bez presji.
Trzymam kciuki za wizytujące, i czekam na wieści !!!


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Ja Ci powiem, że jestem PRZERAŻONA wizją posiadania dwóch małych istot w tym samym czasie
emoji23.png

Ja z synem nie spalam 4 lata bo się po nocach budził bez przerwy i nikt nie znał powodu ,- to przy dwójce strach się bać
emoji23.png
Mama mówi,że to wcale nie było trudne :) każde z Nas miało swój charakter...Ja byłam zawsze pierwsza z jedzeniem,kąpielą a Darek spokojnie czekał na swoją kolej :) później ja czekałam na niego bo za nic w świecie nie zasnelam bez niego :) dała radę z czwórką sama (nigdy nie miałam taty) [emoji2]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mama mówi,że to wcale nie było trudne :) każde z Nas miało swój charakter...Ja byłam zawsze pierwsza z jedzeniem,kąpielą a Darek spokojnie czekał na swoją kolej :) później ja czekałam na niego bo za nic w świecie nie zasnelam bez niego :) dała radę z czwórką sama (nigdy nie miałam taty) [emoji2]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Wielki szacunek dla Twojej mamy! Naprawdę podziwiam :) Bohaterka!
 
Dorcia Twoja mama to wspaniała kobieta, brak mi słów by określić jak ogromny ciężar spoczywał na niej za całą waszą rodzinę. I pomimo trudu dokonała czegoś tak wspaniałego. Mam nadzieję, że zawsze o niej pamiętacie :) Ona jest prawdziwym Herkulesem!
 
Szczególnie podziwiam bo przede mna też nie lada wyzwanie bo będę przez większość czasu praktycznie sama z dwojka niepelnosprawnych i noworodkiem, będzie się działo :D

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ZOOska też wielki szacunek. A co jest Twoim dzieciom jeśli mogę zapytać? Jeśli nie chcesz to nie odpisuj.... W każdym razie trojka sama w sobie już jest sporym wyzwaniem!
 
reklama
Elianna sorki ale sobie nie wyobrażam żeby mi maz teraz gadal ze nie mam kupic dostawki to ja jestem z dziećmi I to ja decyduje o tym co mi potrzebne, nie wychodzić sama z domu [emoji33] no litosci zwariowalabym

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry