reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
@ala-84 @jagus_87 dzieki za radę :) Mąż nie chce słuchać o podwojnych wózka ani o doatawkach, tak więc mi się wczoraj wyjaśniło :( Nie chce się z nim sprzeczać, zobaczymy jeszcze co to wyjdzie w praniu. Do września jeszcze trochę czasu :)

A co do cycków. Ja w poprzedniej ciąży miałam rozmiar 70 I i myślałam, że się pochlastam.... Na dodatek urodziłam dziecko z wagą 2275g wiec już samo przystawienie sprawiało problem, brodawki też kiepskie bo wklęsle, ostatecznie jakiś czas karmilam przez nakładki ale mòj dzieć się bardzo szybko męczył, w dodatku miała aż dwa miesiące żółtaczkę wiec pewnie dlatego tak szybko zasypiała przy jedzeniu.... Odciągałam pokarm bo co miałam zrobić? Ona musiała zacząć przybierać na wadze - to było dla mnie najistotniejsze. I tak jadła powoli, nawet z butelki chociaż jej było na pewno łatwiej... Może teraz będzie lepiej :) Normalny ok. 3,5 kg bobas mi się marzy :D Zdrowiutki, grzeczniutki i różowiutki :D
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki [emoji8] To dzisiaj pospałam..

Nimitii tylko my dzisiaj wizytujemy?? [emoji5][emoji6]

Nevka jak się czujesz, mam nadzieję, że wszystko już ok [emoji10]
 
Hej, jeżeli chodzi o kłucia i ciągnięcia w dole to mam tak tylko jak szybko wstanę, albo w łóżku szybko nogi wyprostuje, faktycznie mało to przyjemne i sama się zastanawiam czy to tak już do końca będzie. Wszystko trzeba dwa razy wolnej robić, a ja jestem nerwus, więc chyba trzeba przystopować.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dodam tylko,że moja mama jest wielkości 165 z wagą Max 50kg. Do końca ciąży w pracy fizycznej,dla mnie to jakaś magia :) gdy siedziała to brzuch miała na kolanach :) nie widziała swoich stóp [emoji14] dobrze,że rodziła nas w sierpniu to kobita mogła chociaż klapki założyć...No i ten szok,że jest Nas dwoje :) w łóżeczku lezelismy ułożeni tak jak w brzuchu bo był ryk na całą chałupe :) Jednak bliźnięta to cudowne istotki :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ala a będziesz mieć trzecie? U mnie w rodzinie prawie wszyscy kończą na dwójce, my sobie tak ostatnio z mężem gadaliśmy że jak się kiedyś trzecie trafi to też będzie super:) A w pracy na 70 bab tylko dwie kojarzę co mają trójeczkę, w tym jedna bliźniaki;)

Powodzenia dziś, ale Wam fajnie że podejrzycie dzidziole:) Ja czekam do jutra, a potem powiemy rodzince i w pracy:)
Ja też mam wizytę jutro:) ja smaruje brzusio palmersem moja siostra mi poleciła :)

3jgxe6hh2nx9wmt2.png
 
reklama
Hej :) ja wlasnie szykuje sie na bete. Co do klucia to mnoe czesto kluje.ale boli dziwnie.naczesciej wieczorem.jak jestem zmeczona po calym dniu. Ale to podobno normalnie wiec sie nie przejmuje

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry