reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Pierdoły ...ból przy kichaniu to rozciągnięte wiązadła bolą :p
Całkiem normalne ...najlepiej siąść albo kucnąć przy kichaniu i nie będzie takich atrakcji...
 
reklama
Dzien dobry dziewczynki ;)ja cos mam problemy ze snem :(budze sie w nocy jesCze katar mnie meczy. A mlody niemial temp w.nocy mam nadzieje ze juz nie bd mial ale.za.to kaszle Ikaszle...mam nadzieje ze to zaraz przejdzie

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Witam Drogie wrzesnióweczki.
Pozwolicie ze do Was dołączę?
termin na 28.09
Jestem mamą 2 dzieci. Teraz z mężem oczekujemy na 3 skarb :) nie planowany ale rownie kochany :)
Jestem wrzesniowka 2011 :)
Witamy:) Mamy prawie ten sam termin, aj mam na 27:) Póki co u mnie nic nie widać, chociaż w poprzednich dwóch ciążach dosyć szybko dostawałam brzuszka.

@Elianna ja bym zainwestowała w wózek rok po roku, joggery sa całkiem fajne.
A Magdy to świetne dziewczyny moja najlepsza przyjaciółka i bratowa tak mają na imię więc słowa nie dam złego powiedzieć o Magdach:D

Trzecie dziecko i patologia to już mam wrażenie przeszłość. Coraz więcej widzę licznych rodzin więc model 2+3 lub 2+4 już tak bardzo nie szokuje:) Zresztą mam to w nosie, od zawsze marzyliśmy o dużej rodzinie i pomalutku doszliśmy do realizacji. Więc teraz jestem w 7 niebie i jak ktoś chce to może mnie widzieć przez pryzmat patologii:p

@ZOOska mnie od czasu do czasu zakują, ale to nic strasznego. Nie mam jakiś większości bolesci piersi. Jedyny problem to ich rozmiar urosły mi o jakieś dwa rozmiary, i nie mieszczą się do żadnego stanika:O Chyba mogłabym zrobić konkurencję pani, która piersią puszki zgniata:p

@nimitii mnie czasem kłuje lewy jajnik, ale to podobne normalne bo wszytko tam przechodzi rewolucję:)

Dziewczyny powodzenia na wizytach:D
 
Dorcia Ty to masz chyba pamięć fotograficzną :D

Nevka pisz żaba ,,,,
Bo ja czekam na zdjęcie Twoich ziemniaczkow :) wczoraj rozmawiałam z mamą na temat mojego i brata porodu...słuchaj tego ...gdy mama miała robione ktg to nasze serca bily tak równo,że nikt nie przypuszczał,że jest nas dwoje...to był strzał za strzałem,a że rodziła duże dzieci to sądzili,ze to Ted bedzie...rodzila nas dwie godziny,ze mna się meczyla bo lezalam poprzecznie i lekarz mnie ręką (w środku) naprowadzal :) wszyscy z porodowki przyszli zobaczyć te duże dziecko :) a tu niespodzianka dwóch gamoni :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ala a będziesz mieć trzecie? U mnie w rodzinie prawie wszyscy kończą na dwójce, my sobie tak ostatnio z mężem gadaliśmy że jak się kiedyś trzecie trafi to też będzie super:) A w pracy na 70 bab tylko dwie kojarzę co mają trójeczkę, w tym jedna bliźniaki;)

Powodzenia dziś, ale Wam fajnie że podejrzycie dzidziole:) Ja czekam do jutra, a potem powiemy rodzince i w pracy:)
 
Do góry