reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja nie widzę pazdziernikowych mam :/

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Są jesteśmy my a potem wątki przyklejone a poniżej październikowe:)

3jgxe6hh2nx9wmt2.png
 
reklama
Witam :) ale produkujecie, ciężko nadążyć ;)


aga moja ma 7,5 roku, niby duża i rozgarnięta ale jakoś nadmiernie do mnie przywiązana [emoji6]
w sumie to nie wiem czemu ale boję się jej zazdrości - mamusia już nie będzie "tylko jej" [emoji6]
to u nas podobnie, właśnie taka przylepa, mamę ma tylko dla siebie..

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom



To się dowiedziałam :( Już po wizycie, stwierdził, że na usg nie ma żadnej ciaży, że zatrzymała mi się miesiączka. Chociaż mówiłam jakie mam objawy, ze testy pozytywne są. Powiedział, ze czasem tak bywa ale dla pewności siebie mam zrobić hcg, więc zrobię w poniedziałek. W szoku jestem. Zawsze miałam regularne miesiączki.
koniecznie zrób Bete
Powiedział, że dopiero jak są dwie kreski takiego samego koloru to test jest 100 %, że ciaża, a jak druga jest ja sniejsza troche to nie daje pewności. Zrobie bete w pon i się wyjasni.
głupota! z pierwszym synem miałam drugą kreskę bardzo jaśniutką i jak się okazało, ciąża była baaardzo wczesna.. może lekarz poprostu ma bardzo słaby sprzęt, albo wzrok ;)
zrób betę koniecznie.

Hej dziewczyny czy u wastez zmienil sie ksztalt buzi ?ja nie przytylam jeszcze moze pol kilo bo dzis sie wazylam a w pracy na zakupach bylam I moj kierow ik do mnie ze pulchna twarz dostalam:(

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
niby przytyłam tylko pół kg, ale druga broda mi się zrobiła, no i od ust w dół kilka syfków :/

Dziękuje:) Mam nadzieje, normalnie w szoku jestem po tym co On mi powiedział. Jak powiedziałam, że miesiączki mam regularne, że mam mdłości i bolą mnie piersi to powiedział, ze czasami tak jest. A On tu ciąży nie widzi. Jak beta wyjdzie dobra i będzie przyrastać to Mu ten wynik w twarz chyba rzucę.
poje@#$% ten lekarz :(
Dziewczyny czy to jest jakaś różnica z którego jajnika jest ciąża ?[emoji23] nie bardzo wiem do czego mi ta informacja czy to w ramach ciekawostki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
słyszałam coś o tym, ale ostatnio słyszałam też, że jak na usg, jak na monitorze się oglądało, bobas/fasolka była z lewej strony to dziewczynka, jak z prawej, to chłopiec ;)

Ja się już nie przejmuję tym jak wyglądam :) Niestety poprzednia ciąża nauczyła mnie, że bez względu na to co jadłam i tak tyłam.... Nawet bardziej jak ograniczyłam słodkie, co jest przecież absurdem :) Przytyłam 22,5 kg, a urodziłam w 37 tc. Gdybym odciągnęłam do 40 to by chyba było +30 :)
ja dobiłam do 30 kg :/ tylko ważyłam wtedy mniej, niż teraz, jak spojrzałam w kartę ciaży z 1 synem, to tyle ile waże teraz, to z pierwszym w 28 tygodniu wazyłam :O

A ja dziewczyny dzisiaj zrobiłam mężowi deser z okazji powrotu :D
Gorąca szarlotka z lodami waniliowymi i sosem toffi :p
mniam :D
Witam. Również mam termin porodu na wrzesień :) w grupie zawsze raźniej więc przyłączam się do was dziewczyny :)
witaj
Dostalam globulki pimafucin. Czytalam, ze sa bezpieczne w ciazy. Bede sie oszczedzac.

f2w3yx8d8eesu797.png

clortimazol glubulki tez są bezpieczne i krem dopochwowy macmirir complex - ptyałam gina na ostatrniej wizycie, bo mam często infekcje.
 
Aga 0411 fajnie jakby z tymi jajnikami to była prawda, córcia była z lewego a teraz fasolka po prawej, by się mąż ucieszył;) Chociaż i tak już się mega cieszy, że w ogóle będzie bobas:)
 
ja pierwszego nie wiem, a teraz lekarz mowił, że owulacja była z prawego.
a moj mimo, że u mnie 9 tydz. to mówi, że jakoś to do niego nie dociera ;)
 
Nie odzywam się, wybaczcie :-*
Za duże zamieszanie..
TSH jutro rano wyniki będą.
Ale po tych 6 tabletkach duphastonu to jesyem człowiekiem ledwo żywym...
Taka naćpana chodzę... cały czas śpię :/ masakra.

Jak na razie jest okej. Mąż chyba bardziej się przejął niż Ja...
Pani doktor pokazywała na usg kręgosłup juz... (przecinki) czyli paluszki :) tal wszystko ładnie pokazała.
A to kluska strachu mi narobi :-*

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry