reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Natuszka - gratulacje !

U mnie plamienia ustały za to mdłości i wymioty się pojawiły ...siedzę i płaczę ..:( Nic nie pomaga ...
Ja się wykończę ...
W życiu nie myślałam, że tak źle będę tą ciążę przechodzić ...
No proszę masz mój dzień dzisiaj. Cały dzień mi niedobrze jakbym na statku pływała. Na ulicy prawie zaslablam bo tak mi cukier spadł :/
Właśnie mówiłam Nessi do mamy mojej że tak źle w ciąży się nie czułam żadnej.
A ty tam masz ich dwóch bidulko.
Trzymaj się !jak to się mówi trzymajmy się ramy to się nie posramy;)
 
reklama
Dziękuję za każde słowo ... :( wracam z moją podręczną miską do łóżka :(
Trzymaj się !

Cheebay haha a wiesz ze ja mam mlekotok od ponad 10 lat nawet przed ciążą miałam jako młoda kobieta.
To właśnie przez Cushing'a. A mnie też skóra schodzi z sutkow ale myśłam że to przez atopowe zapalenie skóry a tu widzę ze nie :)
 
Natuszka gratuluje

Becia też dobry sposób ja mam dwójkę ciągle się kłoca

Eva ja właśnie tak podpatrywalam kiedy październik zacznie

Nessi współczuję wymiotow Dzięki Bogu że to mi obcy temat czasem mam odruch ale nic więcej

Cheebay aby burza wrzucił na luz


Nie mogłam się dziś skupic na jezdzie w ogole przez te moje nastroje eh


Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi kochana wspolczuje Ci bardzo. Probowalas imbir na mdlosci ??
Ja z chlopakami bylam na spacerze i zrobilamsie strasznie glodna nie wiem czy za dlugo na nogach czy co. Przyszlam do domu i brzuch mnie bolal nad pepkiem teraz lerze moze zelzy
 
reklama
Do góry