reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Ja mam termin na 18.01 :) przytylam 7 kg i zaczynam sie martwic jak skoncze bo niby to nie jest duzo a czuje sie jak słonica 😂 męcze sie bardzo prostymi czynnosciami a gdzie tu jeszcze do koncowki :o tez do grudnia chce miec wszystko juz uszykowane, spakowane bo nigdy nic nie wiadomo a chce miec spokojna glowe :)
Ja to w ogóle planuje grudzień spędzić na odpoczynku aby dotrwać w dwupaku do stycznia. Mam plan leżeć i odpoczywać bo cały czas czuję że urodzę miedzy świętami 🙈
 
reklama
Gdybym wczoraj miała odpowiedzieć jak się czuje to bym powiedziała że świetnie! Byliśmy na grzybach i do wieczora siedzieliśmy przy ognisku ☺️ a dzisiaj rano byłam na bad TSH i od tego czasu leżę 🫣 nie mam siły na nic! Także chyba zaczyna się okres spadkowy... Ale nie ma się co dziwić- zostały 3 mc.
A co do wagi to na razie 8 kg. Teraz się zacznie szybsze tycie 😆
 
Ja Wam powiem, że mam niecałe 7kg. W pierwszym trymestrze miałam na plusie niecałe 2kg. A reszta teraz. Ja to też startuje ze spora nadwyzka i mega sie martwię bo planowałam przytyć max 7. A już dobiłam do 7 prawie 😭
 
Gdybym wczoraj miała odpowiedzieć jak się czuje to bym powiedziała że świetnie! Byliśmy na grzybach i do wieczora siedzieliśmy przy ognisku ☺️ a dzisiaj rano byłam na bad TSH i od tego czasu leżę 🫣 nie mam siły na nic! Także chyba zaczyna się okres spadkowy... Ale nie ma się co dziwić- zostały 3 mc.
A co do wagi to na razie 8 kg. Teraz się zacznie szybsze tycie 😆
Udało się coś nazbierać? Kocham grzyby, namawiam męża żebyśmy i my poszli, ale on mega sceptycznie nastawiony. Nie wiem ile razy dałabym radę sie schylić 😂🤣
 
Hejka 🌞
Korzystacie z pięknej pogody?

Oddychając głęboko czuję pod lewym żebrem dziwne chrupanie, jakby bulgotanie, niepokoi mnie to. 😒

Wózek i fotelik czekają już gotowe, niedługo wejdzie łóżeczko i prasowanie ubranek.
 
ja ostatnio bylam to pelny kosz 😃 ale od kucania takie zakwasy ze meczyly mnie ze 3-4 dni 😂😂😂
A ja mam 26 lat i nigdy nie byłam na grzybach 😂
Mój tata nie lubi grzybow więc automatycznie nigdy na grzyby nie jeździliśmy, ja w sumie też nie przepadam zbytnio no i bałabym się jechac bez doświadczenia że nawiozę jakiś muchomorów 😂😂
 
reklama
Oj nieee 😄 zaczynalam od 82 kg, ale wysoka jestem (180 cm) więc kilka kilo miałam nadwyżki. Mam nadzieję że do setki nie dobije 🙈 załamie sie jak zobaczę jedynkę z przodu 🫣
Ja też z tą setką tak mam 😂
Ja póki co przytyłam 6kg, teraz nie wiem bo po co sobie psuć humor wchodzeniem na wagę 😂 ale mam nadzieję że się skończy na max 12
 
Do góry