reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Haha jaki sen! :D
I co Ty biedaku z tego miesa w koncu zrobiłaś?:p
Dla mnie sen o mielonym byłby koszmarem:p
Mój gil mnie wczoraj rozłożył na łopatki.... leciało mi z nosa, leciało mi z oczu, dzięki Bogu nic z kuciapy mi nie leciało wiec jest git :D Oby plamienia poszły precz!
Cała twarzoczaszka mnie boli, jestem tak nauchnieta jak alkoholik po 2 tygodniach libacji :p
Musiałam spać przy otwartym oknie żeby w ogóle zasnąć, taki katar miałam.
A synek tez dostał w nocy kataru wiec sobie pospalam w siur....
No właśnie obudziłam sie nim coś z niego zrobiłam, ale dzisiaj będzie mielone z kaszą jaglaną ;-) biedaku Ty, jak jeszcze mały katar ma to dopiero po dupie dostaniesz :-(
 
reklama
Cześć nowinko!

U mnie znowu beżowe brudzenie ...nie wiem czemu ale mam wrażenie, że mam krwiaka którego lekarze nie widzą wrrr....wróciłam do brania dupka i zobaczymy. Jeszcze muszę iść kawałek z buta syna odebrać ze szkoły o 10:30 bo nie mają jednej lekcji ...będzie ciekawie ...

Kto tam dzisiaj wizytuje ?
Tak może być... albo miałaś i cały czas się oproznia. Kiedy masz wizytę Niunia?
No właśnie obudziłam sie nim coś z niego zrobiłam, ale dzisiaj będzie mielone z kaszą jaglaną ;-) biedaku Ty, jak jeszcze mały katar ma to dopiero po dupie dostaniesz :-(
Modle się żeby glutek nie chorował :/
Sama jeszcze domu siedzę...
Na szczęście mój mąż jutro wraca :)
 
Codziennie rano na czczo mierze poziom glukozy ...tesciu ma cukrzycę więc mogę to zrobić na miejscu i wychodzi mi 92,93 więc chyba nie ma co siać paniki i zrezygnuje na tą chwilę z krzywej

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie nie wiem skąd te krwawienia ... to już nie tylko plamienia, wczoraj miałam normalnie jasnoróżowe krwawienie ...szybko przeszło i teraz znowu cisza i brudzenie. No mówię Wam ja ocipieje ...
Byłam przecież u 2 lekarzy i w tym wariatkowym szpitalu i nic nie znaleźli ...
Po wczorajszym incydencie wróciły silne mdłości w nocy, niewiele spałam ... nie wiem co za czort.
A znaleźć jakiegoś porządnego lekarza w tym wygwizdowie graniczy z cudem.
Każdy mówi tylko''leżeć i się oszczędzać''.
 
Dziewczyny co na zawroty glowy? Bo z lozka nie moge wstac.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
gie_er widzę ze masz takie barwne syn jak ja ostatnio siłami ze doję krowę bo było to moje marzenie ;)

pyzunia86 trzymaj się kochana !

Nessi a kiedy wizyta ?

Posmiejecie się trochę, mnie hormony dają popalić popłakałam się na ulicy słuchając piosenkę Beyonce Run The World. ...
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny,

Ostatnio mało mnie tu, nie nadążam za Wami, a to dlatego ze córcia w domu, M na wyjeździe a ja się czuje tragicznie. Najpierw zatoki, potem mi zlazło na krtań. Cały czas mnie mdli. Wczoraj na obiad upiekłam kurczaka, ziemniaczki, kalafior i zjadłam tylko ziemniaki z kalafiorem. Kurczak nie wchodził. Co zaczynam jeść to mnie mdli. Jak tak dalej pójdzie to zniknę.

Dzisiaj wizytuje i jedziemy razem z córcia. Mam nadzieje ze będzie wszystko w porządku.

Młoda od poniedziałku do przedszkola - obiecuje poprawę i postaram się z Wami więcej być. Przepraszam....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale szybko piszecie, nam nie robili usg teraz, żeby się chyba nie stresować. Kolejna wizyta dopiero w lutym, ale też mam zawroty głowy i to były moje pierwsze objawy nawet, mdłości tylko na wieczór łapią i wtedy też samopoczucie spada. Trzymam kciuki za wasze dzisiejsze wizyty, miłego dnia dziewczyny


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry