reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Po moim pierwszym koszmarnym porodzie wszystko bym dała żeby mi zrobili cesarke

Ja walczyłam o poród naturalny za drugiem razem i niestety nie udało się. Po dwóch cięciach teraz już jestem skazana na cc:/

@justys0702 u mnie sprawdzała się sucha bułka zjedzona przed wstaniem z łóżka:)

@nimitii musisz zmienić ścieżkę dziękową na weselszą:) Swoją drogą ja wzruszam się notorycznie nawet na reklamach:p

@becia84 powodzenia na wizycie:d
 
reklama
Ja też nie wiem czy jak jestem po operacji macicy z powodu mięśniaka to czy pozwolą normalnie rodzić. W sumie nie pytałam, jeszcze za wcześnie na takie rozmowy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się
Nessi lekarze chyba też bezradni wobec tych plamień są i nawet gdyby wiedzieli od czego one są to i tak nic innego by nie zalecili na tym etapie jak leki i odpoczynek. Trzymam kciuki żeby przeszło.

Becia współczuję mdłości. U mnie odpukać na razie nie występują, oby tak dalej. Ale w poprzednich ciążach zaczynały mi się później tak od 8-9 tygodnia.

Ja wizytę mam dopiero w poniedziałek i już się doczekać nie mogę.

Powiedziałyście już rodzinie iw pracy o ciąży? Ja w pracy powiedziałam wczoraj bo musiałam - mam umowę do końca stycznia i rozmawialiśmy o przedłużeniu to by było głupio gdybym powiedziała na początku lutego. A że szefów mam spoko to problemów nie robili. Zastanawiam się kiedy dzieciom powiedzieć. Czy teraz po wizycie czy jeszcze zaczekać na wszelki wypadek.
 
No właśnie nie wiem skąd te krwawienia ... to już nie tylko plamienia, wczoraj miałam normalnie jasnoróżowe krwawienie ...szybko przeszło i teraz znowu cisza i brudzenie. No mówię Wam ja ocipieje ...
Byłam przecież u 2 lekarzy i w tym wariatkowym szpitalu i nic nie znaleźli ...
Po wczorajszym incydencie wróciły silne mdłości w nocy, niewiele spałam ... nie wiem co za czort.
A znaleźć jakiegoś porządnego lekarza w tym wygwizdowie graniczy z cudem.
Każdy mówi tylko''leżeć i się oszczędzać''.
No to też już jestem glupia...skoro dwóch nic nie widzi to widocznie Twoje pestki nieźle rządzą w Twoim brzuszku :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie zjadlam sniadanie i wypilam goraco herbate. Troche mi lepiej. Zaraz sprobuje wstac. I zobacze jak bede dzis funkcjonowac. Mialam pokechac na badania krwi, ale musze to przelozyc na jutro lub przyszly tydzien.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Lilika trzymam bardzo mocno kciuki, nie stresuj się za bardzo, na pewno jesteś dobrze przygotowana, daj znać po, o której masz?

Nessi ja obstawiam krwiak, będzie dobrze, odpoczywaj
 
ala-84
ZOOska
Ja zaczęłam rodzic naturalnie ale ujście się nie otwierało, później po 10godz się otwarło wody odeszły a młody utknął w kanale rodnym ledwo żywa zawiezli mnie na cesarke
 
reklama
Un4given ja w pierwszej ciąży miałam laparoskopowy zabieg na jajnikach i rodziłam SN.

Kola1 ja w pracy musiałam powiedziec odrazu, bo lekarz mi kazał iść na L4 z uwagi na silne skorcze. Siłą rzeczy sporo osób sie dowiedziało, w tym niektóre osoby z rodziny i tak poszło.

Agunia2301 nie pojęcia, ale ja mam tak czasami wieczorami.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry