reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
CzarnaMadzia w sumie ciężko powiedzieć... Zaczęliśmy się jakby mijać,ja już miałam dość i odpuściłam no i wtedy mojemu otworzyly się oczy . Miotalam się w tym wszystkim z jednej strony chciałam do niego wrócić z drugiej nie byłam pewna no u okazało się że jestem w ciąży. Mój chłopak bardzo się zmienił,mam nadzieję że będzie dobrze ale z tył głowy gdzieś mam taką opcję że jest to dla nas wielka próba i albo ja przejdziemy albo jednak wszystko się rozpadnie ... W tym momencie jestem szczęśliwa i mam nadzieję że tak zostanie
Justys ja chcę Znać płeć :)
Wenus gratulacje :*
Pikolo ja biorę tylko luteine i folik żadnych witamin nie kazał mi brać ginekolog
 
reklama
Cześć dziewczyny. Witalam się już z Wami w innym wątku z racji tego iż obecnie przebywam na zwolnieniu lekarskim mam troszeczkę więcej czasu na forum na jego śledzenie jak również na bezpośredni udział w rozmowie.
Chciałabym się dowiedzieć czy znacie kogoś osobiście albo czy jest tutaj utworzony wątek (nie mogłam znalesc) poświęcony problemowi że stawami biodrowymi/kolanowymi? Jestem po dwóch operacjach stawów biodrowych to moja druga ciąża 7tyg + 2 dni. Zaczęłam odczuwac lekki dyskomfort w operowanym stawie i troszkę przeraza mnie fakt że jest to tak początkowe stadium a bol już jest obecny.Pozdrawiam ;)
 
Zooska sprawdzilam wątek "Poznajmy sie" i tam wcale nie ma bałaganu. Jest tylko 2, 3 posty z wynikami bety.
Mogę to usunąć ale czy jest sens?
Ktoś to napisał bo sie bardzo ucieszyl, reszta "polajkowala".
 
@CzarnaMadzia jak Twój aseksualny gil? ;-) ale mi się nie chce wstawać a tu trzeba młodą do przedszkola zaprowadzić. Przed chwilą mi się nawet śniło że poszłam do przedszkola w koszuli nocnej i jeszcze od dyrektorki mięso mielone kupowałam :p w domu zaczęłam się wkurzać bo okazało się, że jest wymieszane z cyckami z kurczaka haha. Nie jadłam wczoraj makowca, żeby się tak naćpać. :D
 
@CzarnaMadzia jak Twój aseksualny gil? ;-) ale mi się nie chce wstawać a tu trzeba młodą do przedszkola zaprowadzić. Przed chwilą mi się nawet śniło że poszłam do przedszkola w koszuli nocnej i jeszcze od dyrektorki mięso mielone kupowałam :p w domu zaczęłam się wkurzać bo okazało się, że jest wymieszane z cyckami z kurczaka haha. Nie jadłam wczoraj makowca, żeby się tak naćpać. :D
Haha jaki sen! :D
I co Ty biedaku z tego miesa w koncu zrobiłaś?:p
Dla mnie sen o mielonym byłby koszmarem:p
Mój gil mnie wczoraj rozłożył na łopatki.... leciało mi z nosa, leciało mi z oczu, dzięki Bogu nic z kuciapy mi nie leciało wiec jest git :D Oby plamienia poszły precz!
Cała twarzoczaszka mnie boli, jestem tak nauchnieta jak alkoholik po 2 tygodniach libacji :p
Musiałam spać przy otwartym oknie żeby w ogóle zasnąć, taki katar miałam.
A synek tez dostał w nocy kataru wiec sobie pospalam w siur....
 
Witam Was moje drogie.
Trzymam kciuki za kolejne wizyty.
Ja od 4 sie mecze zeby na nowo zasnac poddalam sie i wstalam wkoncu. Dzisiejsza noc byla okropna bo znow ten okropny bol w pachwinie mnie chwycil.
 
reklama
Hej wszystkim, tak czytam wasz wątek od początku, że postanowiłam się zarejestrować i też coś skrobnąć. Mam 30 lat i pierwsza ciąża, staram się podchodzić na luzie póki co, u nas koniec 6tyg.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć nowinko!

U mnie znowu beżowe brudzenie ...nie wiem czemu ale mam wrażenie, że mam krwiaka którego lekarze nie widzą wrrr....wróciłam do brania dupka i zobaczymy. Jeszcze muszę iść kawałek z buta syna odebrać ze szkoły o 10:30 bo nie mają jednej lekcji ...będzie ciekawie ...

Kto tam dzisiaj wizytuje ?
 
Do góry