reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Uff przeczytałam, ale prawie wszystko zapomniałam, 2 dni nie czytałam bo spadek samopoczucia zaliczyłam i od południa czytam z przerwami, bo ciągle coś i co już prawie nadgoniłam to znowu dochodziło kilka stron

Gratuluje udanych wizyt i serduszek

Witam nowe mamusie i oczywiście również gratuluje

Ja też należę do grona osób znających oba orgazmy :-) ale od kiedy zobaczyłam 2 kreski totalny brak ochoty na przytulanki

Ale muli, non stop
 
reklama
Cześć, witamy się wieczorowa pora, czytam w wannie j aż nabrałam ochoty na chłopa, a ten sie ostatnio wykreca, że niby sie boi o mikruska lechtaczkowy mogę sama zrobić, wiadomo , chłop średnio umie, ale pochwowy to już męża trzeba..
Madeleine ja też się strasznie bałam porodu a pomimo że ból był mega mocny to wsparcie położnych było świetne, a żadna nie była opłacona, lekarz prowadzący też spoza szpitala, więc nie zawsze jest źle, pewnie wręcz często jest dobrze głowa do góry! Poród miałam niecałe 11 mcy temu. Też było nacięcie, bo syn ok 4.3kg, mąż mówi że żadnej różnicy nie widzi, jest wręcz lepiej
A, zaraz się do wątku 'poznajmy się' dopiszę
 
reklama
Hej wszystkim, tak czytam wasz wątek od początku, że postanowiłam się zarejestrować i też coś skrobnąć. Mam 30 lat i pierwsza ciąża, staram się podchodzić na luzie póki co, u nas koniec 6tyg.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry