reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Witajcie. Myślę, że takie ostre slowa w kierunku tych, ktore udzielaja sie mniej nie sa potrzebne. Ostatecznir nivdzie nie jest napisane, ze trzeba mnostwo wpisow poczynic. Ja osobiscie staram sie byc na biezaco, ale praca w szkole zabiera duzo czasu, a ten ktory pozostaje przesypiam... Poza tym poki serducha nie widzialam staram sie nie nakrecac. Jak podczas ostatniej ciazy bylam na L4 to i owszem mialam czas nawet na udzielanie sie czeste na forum. Jesli to komus tak ewidentnie przeszkadza to niech moderatorki nakazuja usunac sie tym osobom. Moze po tym wpisie ja bede pierwsza... Sorki ale...
Nikogo za rzadkie pisanie nie będziemy usuwać :)
Prawdopodobnie przyjdzie się mi z waml pożegnać

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Czemu tak mówisz?
 
reklama
Witajcie. Myślę, że takie ostre slowa w kierunku tych, ktore udzielaja sie mniej nie sa potrzebne. Ostatecznir nivdzie nie jest napisane, ze trzeba mnostwo wpisow poczynic. Ja osobiscie staram sie byc na biezaco, ale praca w szkole zabiera duzo czasu, a ten ktory pozostaje przesypiam... Poza tym poki serducha nie widzialam staram sie nie nakrecac. Jak podczas ostatniej ciazy bylam na L4 to i owszem mialam czas nawet na udzielanie sie czeste na forum. Jesli to komus tak ewidentnie przeszkadza to niech moderatorki nakazuja usunac sie tym osobom. Moze po tym wpisie ja bede pierwsza... Sorki ale...

Jestem tego samego zdania ! potrzeba trochę czasu żeby się zadomowić w tak dużej grupie ... i nie rozumiem tych ataków do osób nie piszących ... jest to mocno zniechęcające ....
Poza tym mocno kibicuje wszystkim [emoji8]


f2w3rjjgibqsdkeo.png
 
Zauważyłyście że dużo jest takich osób które wejdą na wontek przywitać się...coś truknom albo i nie i tyle...? A we wrześniu będzie...panika itd i wielkie forumowiczki? Czy ja po prostu mam gorszy dzień i szukam dziury w całym?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem ze wszystkim na bierzaco, czytam sobie co piszecie ale jak jakis temat mnie nie dotyczy to poprostu sie nie udzielam bo po co. (Zeby inni mieli wiecej do nadrabiania) hehe.

Ogolnie u mnie zero poprawy z zalamaniem. Czuje sie jakas dziwnie samotna, nawet jak jest duzo ludzi obok (wtedy chyba szczegolnie) jak tylko moge to leze w lozku i odpoczywam, nie chodze juz do pracy. Szef mi powiedzial ze za duzo dzwigania i zebym sobie odpuscila, a ja w glebi serca tylko prosilam zeby tak w koncu powiedzial. Zero ochoty na robienie czegokolwiek. W weekend wyszlam z przyjaciolka na pizze to byl chyba jedyny plus tego weekendu, pozatym nic ciekawego.

f2w3rjjgnfui97fh.png
 
reklama
Ja jestem ze wszystkim na bierzaco, czytam sobie co piszecie ale jak jakis temat mnie nie dotyczy to poprostu sie nie udzielam bo po co. (Zeby inni mieli wiecej do nadrabiania) hehe.

Ogolnie u mnie zero poprawy z zalamaniem. Czuje sie jakas dziwnie samotna, nawet jak jest duzo ludzi obok (wtedy chyba szczegolnie) jak tylko moge to leze w lozku i odpoczywam, nie chodze juz do pracy. Szef mi powiedzial ze za duzo dzwigania i zebym sobie odpuscila, a ja w glebi serca tylko prosilam zeby tak w koncu powiedzial. Zero ochoty na robienie czegokolwiek. W weekend wyszlam z przyjaciolka na pizze to byl chyba jedyny plus tego weekendu, pozatym nic ciekawego.

f2w3rjjgnfui97fh.png
Zazdroszczę szefa ja dzisiaj myślałam że się porycze z bazsilności bo mi było tak niedobrze a musiałam ciągnąć następna paletę żeby na kolejną przekładać zasrane sałaty po sam sufit i tak góra dół góra dół a brzuch ciągnie...po następnym usg będę chciała iść na chorobowe jak Bozia da i będzie wszystko ok z fasolka
 
Do góry