reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Czarna wie o co kaman :) ucisk mam dziwny ...cholera wie od czego

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie, zanim byłam w ciąży podczas owulacji często przechodził taki ból przez pipkę taki jakby na chorobę, ciężko mi go opisać on trwał wtedy kilka chwil, takie prądy jakby... Może to jest ból zwiazany jakoś z jajnikami... Sama nie wiem... Nie wiem też jak CB boli..

Manki super, że wszystko ok - a nie mówiłam... Hehe [emoji2]

Trzymam kciuki za resztę dzisiejszych wizyt... Jest piękna pogoda, więc i wieści będą cudowne [emoji4]

Nessi mleko z miodem i czosnkiem jest pyszne i pomaga, i trzeba wyleżeć, ja leżałam trzy dni i pozostał mi tylko kaszel... Mój T. nagotował mi ogórkowej i jestem jak nowo narodzona [emoji4]

Dzisiaj niestety idę już do pracy na 17 do 23, ale zjem obiadek i czeka na mnie wielki ptyś [emoji7]

eiktrjjge03lkilf.png
 
reklama
A ja dopiero skończyłam szyć zaslony do pokoju synka :)
Weekend miałam strasznie zajęty...
Mąż mnie opuścił na tydzień i juz mi strasznie smutno :/

Manki to widzę przeżyłas taki sam koszmar jak ja w poprzedniej ciazy. Dzięki Bogu skończyło się dobrze:)

Leeleeth bardzo czekam na Twoja jutrzejsze wizytę. Jestem pewna że wszystko będzie dobrze :*

Zooska w szoku jestem ze w prywatnym gabinecie lekarz usg Ci nie chciał zrobić...

Nevka to widzę na przemebliwaniu się skończyło [emoji14] Taki kompromis ze swoim mężem zawarlas? :D

Nessi jak się czujesz?
Tak ;D stwierdziliśmy ze na razie nie wyprowadzamy się. Mąż ma dostać umowę na czas nie oreslony w czerwcu lub w lipcu... I może kredyt jakiś się weźmie ;) wtedy będziemy myśleć ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, przenoszę się z "czekając na cud" do Was, doczekałam się II kreseczek. :) Jestem bardzo szczęśliwa. Trochę o sobie: ostatnia @ 21.12, termin mi wypada na 30.09. :) to będzie moje pierwsze dziecko, mam 26 lat i jestem z Gdynii. Gratuluje pozostałym Wrześniowym przyszłym Mamom. :) Obyśmy miały nudne i spokojne ciąże.

Wonderful gratulacje!
 
Czarna wie o co kaman :) ucisk mam dziwny ...cholera wie od czego

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Kuciapa w ciąży jest mocno ukrwiona, może stąd ten ucisk?

Justys już wyjaśnione Ale mam powoli dosc

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
A co się stało?
Justys jeśli lubisz a nie jesteś uczulona to podobno migdały pomagają.

ZOOska znowu coś o ciąży? która tym razem?

CzarnaMadzia jak ja zazdroszcze takich umiejętności krawcowych super sprawa :)
Coś Ty:)
Ja ręcznie szyję... zresztą "umiejętność szycia" wzięła się ze zwykłej oszczędności a nie talentu :)
Kupiłam śliczne 3 m zaslony i musiałam je skrócić :)
 
reklama
Do góry