reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Manki zaciskam kciuki zeby bylo wszystko dobrze.
KasiaKondrad witaj.
Gie_er bardzo mi przykro [emoji17]
Leeleeth ojej to tez nieciekawie . Tule [emoji847]
Ja bylam wczoraj na pogrzebie mojego chrzesnego. W tym roku w grudniu skonczylby 50 lat [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ZOOska studniówka tak jak myslalam, same nudy, ale mama mowi, ze polonez byl ladny, to chociaz tyle, dziękuje ze pytasz :)

JoannaRak przykro mi bardzo, trzymaj sie i bądź silna!

gie er wspolczuje, wiem jakie to straszne uczucie patrzec jak ktos ci bliski cierpi, a ty nie mozesz mu pomoc, ale dziadek jest na pewno silny i na pewno będzie sie trzymał :)

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
Nevka z dwojga zlego czasem lepiej tego nie widziec.. Bylam przy Babci w kilka sekund po tym jak przestała oddychac, do konca zycia bede pamietac jak wynoszą trumne z mojego domu. Nie zyczylabym nawet najgorszemu wrogowi tego co przezyla moja rodzina przez te 9 miesięcy przegranej walki z rakiem :(

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
Nevka z dwojga zlego czasem lepiej tego nie widziec.. Bylam przy Babci w kilka sekund po tym jak przestała oddychac, do konca zycia bede pamietac jak wynoszą trumne z mojego domu. Nie zyczylabym nawet najgorszemu wrogowi tego co przezyla moja rodzina przez te 9 miesięcy przegranej walki z rakiem :(

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
Kochana tez przeżyłam ... ja widziałam jak mój ojciec powiesza się w pokoju... parę dni po mojej komunii :( ... całe dzieciństwo miałam zmarnowane :(


Kochane jak tam? :) kto wizytuje w tym tygodniu? ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana tez przeżyłam ... ja widziałam jak mój ojciec powiesza się w pokoju... parę dni po mojej komunii :( ... całe dzieciństwo miałam zmarnowane :(


Kochane jak tam? :) kto wizytuje w tym tygodniu? ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Masakra nawet nie wiem jak to skomentowac, bylas malym dzieckiem jeszcze, a tu juz takie cos :(

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
Kochana tez przeżyłam ... ja widziałam jak mój ojciec powiesza się w pokoju... parę dni po mojej komunii :( ... całe dzieciństwo miałam zmarnowane :(


Kochane jak tam? :) kto wizytuje w tym tygodniu? ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też przeżyłam powieszenie chrzestnego mojej Amelki..byłam wtedy w ciąży z Lulu więc wyobrażam sobie twój ból.. to straszne co przeżyłaś.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gier - Bardzo mi przykro Kochana trzeba wierzyć cuda się zdarzają. [emoji9]

Manki - Musi być dobrze.. [emoji9]

Joanna Rak - Jutro masz wizytę tak? Będę czekać i mieć nadzieję do samego końca. Buziaki Kochana. [emoji9]

Zooska - Na co jest chory? Biedaczek.

Wenus - Ja też tylko testy i objawy sobota coraz bliżej. [emoji4][emoji4]

Kasia - Witaj. [emoji4]

Dorcia - Tobie przez optymizm wszystko się szybko wchłonie. [emoji16]

Leeleeth - Kochana wszystko będzie dobrze tak jak pisała Nessi do wtorku coraz bliżej. [emoji4] Ja czekam do soboty w ogóle na potwierdzenie ciąży ale zobaczysz że zarówno Ty jak i ja będziemy cieszyć się pięknymi serduszkami.

Jeahl - Moja ma niespełna 3 i chce siostrę. [emoji6] I ma mieć na imie Elza lub Ania. [emoji3]

Mańka - Arbuz mniaam [emoji4]

Alcarin - haha mieszkam w domu z ludźmi którzy mają dwie papugi patrząc na zabobon urodze papuge. [emoji4]

Luna - Ja żre jak świnia, a potem narzekam że mi ciężko. [emoji6] No nie dogodzi. [emoji1]

Pyzunia - Ty też blizniaki trzymam kciuki za dwójkę. [emoji4]

Czarna Madzia - Dzieki Kochana ja z tamtego forum tak zlapalam żeby każdej odpisać, tam dużo dziewczyn tak robiło. [emoji4] Przyzwyczailam się. [emoji4]

Nessi - Przypomnij kiedy masz wizytę Kochana? Drugi maluch na pewno nabrał sił. Buziaki. [emoji9]


U mnie do jedzenia Rosół i Ziemniaczki z Gulaszem i Buraczkami. [emoji4] Maz jest kucharzem i na szczęście jest w stanie sprostać wszystkim smakom maluszka w brzuszku. [emoji16] no bo nie moim. [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
JoannaRak tak ogromnie mi przykro kochana :(((

anik90 susana nie widziałam nawet ze coś takiego istnieje. Susana ale miałaś przeżycia z tą krzepliwością krwi współczuję ale dobrze że wiesz jak działać w tej ciąży.

Anik90 ja niby tez 14.09 (nawet bym wolała;) ) ale ciąża podobno młodsza wiec pewnie znając mnie urodze pod koniec września :)

Nevka ja gdzieś w marcu wtedy będę miała 13 tc a ty ?

Olkaa93 mój mąż chodził ze mną w pierwszej ciąży zawsze ale teraz ponieważ on nie chciał drugiego dziecka nie chce że mną chodzić wiec chodzę sama.

Leeleeth nie myśl tak (chociaż wiem ze nie jest łatwo ) na.pewno zobaczysz serduszko i będziesz miała piękna ciążę :) ja również mam mało objawów prawie wcale. Na pewno będzie dobrze :*

Kasia&Konrad to tak jak ja 08.12 i również ten cykl był dłuższy niż poprzednie wiec nie będę miała terminu 14.09 tylko pewnie 21.09 każda z nas indiwidualnie ma te objawy jedne mają dużo jedne mniej może ty masz dużo :) czy to twoja pierwsza ciąża ?

Luna masz dokładnie tak jak ja ani na słodkie ani na kawę i śpię popołudniu :) ale tyle u mnie z objawów a u ciebie masz więcej ?

Manki3 dobrze ze juz się krew nie leje i juz nigdy ma jej nie być ! Daj znać po wizycie i trzymam kciuki.

gie_er ogromnie mi przykro :(

Nevka przytulam mnie tata zmarł na rękach ale byłam już dorosła.

Uff dobre łam do końca ciężko nadrobić czasem.

Leeleeth naprawdę się nie martw ty i ja zobaczymy nasze serduszka ! :*
 
Smutno mi w ten dzień dziadka, wczoraj mojego wzięli do szpitala lekarz kazał się pożegnać bo zdiagnozowali obrzęk płuc spowodowany niewydolnością serca, po badaniach zmienili diagnozę na zapalenie płuc, ale w wieku 86 lat to i tak nie dobrze. Dziś tylko na moment u niego bylam z maseczką na twarzy, ale wygląda bardzo źle nie może jeść ani pić bo się dusi :-(
Współczuję [emoji20] Ja dwa lata temu pochowałam babcie 87 lat, ale chorowała bardzo długo demencja starcza, 2 lata się nią zajmowałam była leżąca zapampersowana codziennie rano wstawałam i pierwsze co robiłam to sprawdzałam czy żyje...
 
reklama
Do góry