reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Kasia &Konrad witam Cie. Takie objawy to raczej normalka gdyby bardziej bolalo podbrzusze to wtedy lepiej isc wczesniej do gin. Ja jestem na l4 i zostane do konca
 
reklama
Hej, mam na imię Kasia i dołączam do Waszego forum wrześniowych mam :) ostatnia @ miałam 8 grudnia, cykle mam dosyć niereguralne od 27 do 33 dni, na pierwszej wizycie byłam 13 stycznia. Na badaniu usg było wtedy widać 5 mm gs ,ale bez śladów zarodka. Pani dr powiedziała,że to za wcześniej i nie może nawet określić tygodnia ciąży. Stwierdziła,że mam przyjść za 3 tygodnie ,wtedy już będzie serduszko maluszka . A ja wybieram się do lekarza już w tym tygodniu , bo czuje się fatalnie :( mam wszystkie możliwe objawy: mdłości, straszne migreny, zawroty głowy, jest mi ciągle zimno i nie wspomnę już o bólach w podbrzuszu :( ja nie wiem czy to jest normalne, mieć tak wszystko na raz i to tak szybko -objawy zaczęły się 2 tygodnie temu. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować :( czy Wy też tak macie? I te bóle podbrzusza jak na nadchodzącą @... w czwartek idę do gina, może on mnie uspokoi.

Witaj[emoji4] gratuluje pozytwnego testu[emoji4] naprwno wszystko bedzie dobrze. A objawy ciazy sa normalne. Wiekszosc z nas ma bole glowy nudnosci czy bol brzucha. Tylko u innych sa bardziej, a u nastepnych mniej nasilone. Ja tez mam bole w podbrzuszu i dzis mialam dosc silne, ze musialam zazyc no spe.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Smutno mi w ten dzień dziadka, wczoraj mojego wzięli do szpitala lekarz kazał się pożegnać bo zdiagnozowali obrzęk płuc spowodowany niewydolnością serca, po badaniach zmienili diagnozę na zapalenie płuc, ale w wieku 86 lat to i tak nie dobrze. Dziś tylko na moment u niego bylam z maseczką na twarzy, ale wygląda bardzo źle nie może jeść ani pić bo się dusi :-(
 
Smutno mi w ten dzień dziadka, wczoraj mojego wzięli do szpitala lekarz kazał się pożegnać bo zdiagnozowali obrzęk płuc spowodowany niewydolnością serca, po badaniach zmienili diagnozę na zapalenie płuc, ale w wieku 86 lat to i tak nie dobrze. Dziś tylko na moment u niego bylam z maseczką na twarzy, ale wygląda bardzo źle nie może jeść ani pić bo się dusi :-(
Współczuję Ci.. ja z moim Dziadkiem byłam bardzo zżyta. I też pamiętam, go ze szpitala. Lekarze kazali się z nim żegnać a on był z nami jeszcze przez pół roku.. Tak jakby chciał jeszcze z każdym porozmawiać i nadrobić stracony czas. Może Twój dziadek jest silniejszy niż się wydaje i zostanie jeszcze z Wami. Najważniejsze żeby nie był sam. Samotność jest najgorsza..
 
JoannaRak strasznie wspolczuje man nadzieje ze szczescie sie jeszcze do ciebie usmiechnie.
ZOOska nie przejmuj sie gadaniem siostr Meza nie warte sa twoich nerwow.
Manki jeszcze nie wszystko stracone jest serduszko. Moze jutro idz do innego Gina I niech ci przepisze dupka.
Dorcia trzymam kciuki za to any krwiak wchlonal sie.
Nie pisze czesto bo tez ciaza potwierdzona tylko przez testy brak okresu I jadlowstret.
W srode moja chwila prawdy. Pisze teraz z neta w telefonie I Nie zawsze man dostep do neta. Ale w tygodniu man miec juz normalne lacze.
 
Smutno mi w ten dzień dziadka, wczoraj mojego wzięli do szpitala lekarz kazał się pożegnać bo zdiagnozowali obrzęk płuc spowodowany niewydolnością serca, po badaniach zmienili diagnozę na zapalenie płuc, ale w wieku 86 lat to i tak nie dobrze. Dziś tylko na moment u niego bylam z maseczką na twarzy, ale wygląda bardzo źle nie może jeść ani pić bo się dusi :-(
Bardzo mi przykro... ja patrząc na swojego tatę też myślę czy za rok moje dziewczynki będą jeszcze miały dziadka... ból straszny.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gie-er współczują, mój tata też w szpitalu. Z podejrzeniem nowotworu więc też cieżko, rozumiem i tulę.
Bądź silna dla Dziadka! [emoji173]️


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Gieer przytulam

Ja W tej ciąży dowiedziałam się że mój Chrzesniak jest śmiertelnie chory ma teraz 3latka :( staram się trzymać aby Fasolka miała względny spokój

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gieer przykro Mi bardzo :( wiem co przeżywasz :(
Ja niestety swojego dziadka nie widziałam przed śmiercią :( byłam w szkole :( i do tej pory wyrzuty sumienia mam :(
Bądź silna kochana!

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry