reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
@gie-er współczują, mój tata też w szpitalu. Z podejrzeniem nowotworu więc też cieżko, rozumiem i tulę.
Bądź silna dla Dziadka! [emoji173]️


f2w3rjjgpsehityp.png
Też ci współczuję [emoji17] I trzymam kciuki. Pilnuj lekarzy badań itp. Przeżywałam to z moją mamą, niestety po 2 mies była już w niebie.
 
reklama
ZOOska
Współczuję to jest najgorsze jak dzieci tak strasznie chorują, mój braciszek zmarł jak miał 1,5 roczku. To było dawno teraz medycyna jest lepsza.
 
Ostatnia edycja:
Hej u mnie to druga ciaza mam synka 3.5roku obecnie jestem w 6tyg ciazy jutro ide na wizytę do gina a we wtorek mam ppwtorzyc usg bo tydzien temu bylo za wczesnue na serduszko

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
nimitii piersi bolą że szok.. i zapachy...ukochane perfumy proszki płyny mydła tak mi jadą tanim mydłem...wszystkie jednakowo że mnie mdli od razu jak wchodzę do łazienki.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny też ogromnie Wam współczuję przeżyć :* Wiecie ja myślę, że on chciałby już odejść mówił to na pogrzebie babci 7 lat temu że za chwilę będzie przy niej, później przestał chodzić, ostatnio miał już jakieś urojenia, myślę, że jest bardzo zmęczony tym wszystkim.
 
Będę trzymać kciuki za wszystkie wizytujące, a Ty ZOOska się nie martw, bo masz taki piękny apartament, że na pewno jakiś lokator się zadomowił :)
 
@ZOOska u mnie dziś 5t4dni jeśli dobrze policzyłam:)
Dziewczyny bardzo mi przykro z powodu tych złych wiadomości.

Co do objawów to aż sama jestem zdziwiona bo kompletnie nic się nie dzieje. W porównaniu do moich poprzednich dwóch ciąż to czuję się jak młody Bóg:p Jedyny objaw to brak okresu:)
 
reklama
Dziewczyny też ogromnie Wam współczuję przeżyć :* Wiecie ja myślę, że on chciałby już odejść mówił to na pogrzebie babci 7 lat temu że za chwilę będzie przy niej, później przestał chodzić, ostatnio miał już jakieś urojenia, myślę, że jest bardzo zmęczony tym wszystkim.
Moja Babcia trzy dni przed śmiercią prosiła mojej mamy, żebysmy dali jej odejsc i nie próbowali juz na sile podtrzymywac jej przy zyciu, niestety bardzo cierpiała :(

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
Do góry