reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Smutno mi w ten dzień dziadka, wczoraj mojego wzięli do szpitala lekarz kazał się pożegnać bo zdiagnozowali obrzęk płuc spowodowany niewydolnością serca, po badaniach zmienili diagnozę na zapalenie płuc, ale w wieku 86 lat to i tak nie dobrze. Dziś tylko na moment u niego bylam z maseczką na twarzy, ale wygląda bardzo źle nie może jeść ani pić bo się dusi :-(
Boże współczuję :( niestety wiem jak to wygląda...Moja babcia to miała :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny przykro mi z powodu strat waszych najblizszych,[emoji20] wiem,tez co to za bol, bo stracilam dziadzia i babcie. Czesto jezdzilam do nich do szpitala i ten widok juz zawsze pozostanie w pamieci. Ale trzeba wierzyc, ze patrza na nas z nieba i czuwaja nad nami...
Ja obralam sobie ziemniaczki i beda frytki wlasnej roboty...[emoji5]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Leze i zaciskam nogi :/

Od rana zadnej swiezej krwi nie bylo, tylko brazowe resztki w niewielkiej ilosci.
Nie znam sie na krwiakach, ale jakbym miala sobie wyobrazac jak wyglada pekajacy krwiak, to wlasnie w ten sposob. Wczoraj przed poludniem zalalo mnie zupelnie bez ostrzezenia i to w ilosci takiej, ze w 3h, poza tym ze sporo nakapalo do wc, to 3 razy musialam podpaske zmienic, a na fotelu gin zostala kaluza krwi :unsure: po poludniu juz tylko "resztki" jak wstawalam, i w nocy i dzisiaj od rana nic.

Jutro o 10:30 mam wizyte, okaze sie czy malenstwo przetrwalo :(
Kochana wszystko bedzie dobrze- musisz wierzyć, bo wiara czyni cuda-wiem co mówię [emoji8]

eiktrjjge03lkilf.png
 
Pierwsza :) może dlatego wszystkie te objawy są tak intensywne ;) moja mama wspominała,że czuła się tak samo jak była ze mną w ciąży i niestety mówiła,ze było tak do samego rozwiązania :( byłam pewna,ze będę pracować normalnie przez te pół roku chociaż, ale widzę,że to nierealne :( najbardziej dokuczaja mi te mdłości, i jedyne co na nie pomaga to jedzenie :D więc jem na okrągło i śpię... to początek a czuje się jakbym miała balon w brzuchu :p
 
reklama
Pierwsza :) może dlatego wszystkie te objawy są tak intensywne ;) moja mama wspominała,że czuła się tak samo jak była ze mną w ciąży i niestety mówiła,ze było tak do samego rozwiązania :( byłam pewna,ze będę pracować normalnie przez te pół roku chociaż, ale widzę,że to nierealne :( najbardziej dokuczaja mi te mdłości, i jedyne co na nie pomaga to jedzenie :D więc jem na okrągło i śpię... to początek a czuje się jakbym miała balon w brzuchu :p
Pierwsza ciąża jest magiczna :) może dlatego odczuwasz wszystko bardziej ale to jest naturalne. W pierwszej ciąży bardzo mnie bolało jak na okres :) teraz jest inaczej e to już 3 ciąża może dlatego. Ciąża to cudowne doświadczenie będzie cudownie zobaczysz :)
 
Do góry