reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Nie. Po krwawieniu to normalne, bo oczyszcza sie ta stara krew ze sluzem. Ja tak mialam po krwawieniacH. Jak sie czujesz?
No też mi się tak wydaje ...że się już oczyszcza śluz ...nie było tego wiele, więc ...
Martwię się tylko bólem brzucha, jak na okres ale x 2.. ciągnie też po bokach.( no-spa nic nie pomaga).
Mąż mi kupił dzisiaj magnez i mamadha. Ćpię jak leci razem z dupkiem x 3 :)
Tak naprawdę każde plamienie jest niepokojące tak mi zawsze mówił mój ginekolog i kazał wtedy jechać na izbę przyjęć :(
Nie będę jeździć codziennie na usg ,,,przy bliźniakach grzebią mi tam nawet po 20 minut. To nic dobrego dla nich moim zdaniem takie dziobanie iglicą od usg. Zwłaszcza, że 2 dni pod rząd robione.
Jak pojadę do szpitala to mnie zostawią na obserwacji, a już nie plamię, to raczej brudzenie i pozostałości po plamieniu.
Co do różnicy w zarodkach, to dziewczyny pisały na ''bliźniakach;, że miały różnicę i po 5 dni, a mimo wszystko dzieci się wyrównały ...więc jestem dobrej myśli.
 
reklama
Ahhh chwila relaksu dla mnie i dla maluszka :D
Frytki + szklanka coli :D ohhhh niebo w gębie [emoji2][emoji2][emoji2]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom

@Nevka ale mi smaka nadrobiłaś , normalnie ślinka mi leci [emoji33]
Jutro będę robiła [emoji5]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
No też mi się tak wydaje ...że się już oczyszcza śluz ...nie było tego wiele, więc ...
Martwię się tylko bólem brzucha, jak na okres ale x 2.. ciągnie też po bokach.( no-spa nic nie pomaga).
Mąż mi kupił dzisiaj magnez i mamadha. Ćpię jak leci razem z dupkiem x 3 :)

Nie będę jeździć codziennie na usg ,,,przy bliźniakach grzebią mi tam nawet po 20 minut. To nic dobrego dla nich moim zdaniem takie dziobanie iglicą od usg. Zwłaszcza, że 2 dni pod rząd robione.
Jak pojadę do szpitala to mnie zostawią na obserwacji, a już nie plamię, to raczej brudzenie i pozostałości po plamieniu.
Co do różnicy w zarodkach, to dziewczyny pisały na ''bliźniakach;, że miały różnicę i po 5 dni, a mimo wszystko dzieci się wyrównały ...więc jestem dobrej myśli.
Masz bardzo zdrowe podejście ja ciebie nie chce straszyć na tym się kompletnie nie znam tylko nadmienilam co mi mój ginekolog mówi ale dziewczyny tu piszą ze to naturalne wiec pewnie mają rację.
 
No też mi się tak wydaje ...że się już oczyszcza śluz ...nie było tego wiele, więc ...
Martwię się tylko bólem brzucha, jak na okres ale x 2.. ciągnie też po bokach.( no-spa nic nie pomaga).
Mąż mi kupił dzisiaj magnez i mamadha. Ćpię jak leci razem z dupkiem x 3 :)

Nie będę jeździć codziennie na usg ,,,przy bliźniakach grzebią mi tam nawet po 20 minut. To nic dobrego dla nich moim zdaniem takie dziobanie iglicą od usg. Zwłaszcza, że 2 dni pod rząd robione.
Jak pojadę do szpitala to mnie zostawią na obserwacji, a już nie plamię, to raczej brudzenie i pozostałości po plamieniu.
Co do różnicy w zarodkach, to dziewczyny pisały na ''bliźniakach;, że miały różnicę i po 5 dni, a mimo wszystko dzieci się wyrównały ...więc jestem dobrej myśli.

Ja wyszlam ze szpitala i tez mialam takie cos, nawet dzis troche rano.. Ale ginka przy wypisie powiedziala mi ze w badaniu jeszcze w macicy sporo krwi starej jest i tak bedzie sie dziac..
A masz nospe zwykla czy forte/max? Ja biore nospe i dupka 3x1...
Jak dwujajowe blizniaki to normalne chyba ze jeden starszy od drugiego, przynajmniej ja tak mialam.. 5 dni roznicy bylo miedzy nimi...
 
Masz bardzo zdrowe podejście ja ciebie nie chce straszyć na tym się kompletnie nie znam tylko nadmienilam co mi mój ginekolog mówi ale dziewczyny tu piszą ze to naturalne wiec pewnie mają rację.
Kochana jestem po poronieniu to mi już strachów nie trzeba ... prawda jest taka, że jak ma się coś wydarzyć to nawet szpital nie pomoże. Bo umieralność bliźniąt w tym okresie jest tak duża, że nikt mi na to nic nie poradzi.
 
Kochana jestem po poronieniu to mi już strachów nie trzeba ... prawda jest taka, że jak ma się coś wydarzyć to nawet szpital nie pomoże. Bo umieralność bliźniąt w tym okresie jest tak duża, że nikt mi na to nic nie poradzi.
I to jest to czego nienawidzę to że po pierwsze 1 na 4 kobiety traci ciążę i dwa prawie każdy z nas ma tu te okrutne przejście za sobą. Jedne radzą sobie ze strachem lepiej inne jak ja popadają w paranoję i strach. Bardzo bym chciała tak jak ty być taką dzielną ale czasem nie potrafię.
 
Nevka a po co ty teściowej mówisz o tym że szukasz mieszkania i pokazujesz wyposażenie?? Przecież jej nic do tego. To wy będziecie tam mieszkać a nie ona!! Ja bym ją przed faktem dokonanym postawiła jak już się zdecydujecie. Ciekawe czy będzie się tak bardzo cieszyła z waszej wyprowadzki....

Haha to ja też z tych "starszych" bo 32 lata (w czerwcu 33) i dwójka dzieci na koncie [emoji3]

Eh jeszcze niedawno nie mogłam się napatrzec na te wszystkie maluszki leżące u nas w Oddziale, szczególnie takie do roku i marzył mi się taki bobas a teraz jak na nie patrze to tak mi miło że w moim brzuszku rośnie właśnie takie maleństwo które za kilka miesięcy wezmę w ramiona.

Dzisiaj powiedziałam w pracy jednej osobie o ciąży, bo musiała ułożyć dyżury na przyszły miesiąc. Więc musiałam jej powiedzieć żeby mnie nie brała pod uwagę. Trochę się obawialam bo to "stara panna" bez dzieci. Ale powiedziała że się bardzo cieszy i że skoro mamy warunki do wychowania trójki to czemu nie. Najgorsza będzie rozmowa z szefowa w przyszłym tygodniu... chociaż dzisiaj koleżanka zasugerowała żebym może jej nie mówiła bo za tydzień wyjeżdża do sanatorium na 3 tygodnie i że może po powrocie lepiej. No ale już sama nie wiem. Zobaczę jaka będzie atmosfera w przyszłym tygodniu....
Kochana Ja nic teściowej nie pokazuje [emoji14] ona myśli ze do końca życia będziemy mieszkać z nią... pfy. Wszystko to co kupimy to źle... a jak chcemy jeść to mamy kupować produkty...

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz wiem, ze jak bedzie brunatna krew albo plamienie na bank na ip nie jade... Tak mnie babka zbesztala ze przyjechalam, ze przez 3 godz mnie zbadac nie chciala i po zlosci w szpitalu zostawila... Co ma sie stac to sie stanie... Wiadomo ze sie boje, ale mniej bym denerwowala sie w domu czekajac na wizyte do gina niz bedac w tym szpitalu i patrzac jak mnie olewaja...
 
Ja wyszlam ze szpitala i tez mialam takie cos, nawet dzis troche rano.. Ale ginka przy wypisie powiedziala mi ze w badaniu jeszcze w macicy sporo krwi starej jest i tak bedzie sie dziac..
A masz nospe zwykla czy forte/max? Ja biore nospe i dupka 3x1...
Jak dwujajowe blizniaki to normalne chyba ze jeden starszy od drugiego, przynajmniej ja tak mialam.. 5 dni roznicy bylo miedzy nimi...
Czytałam ostatnio, że czasami plami się jak łożysko się tworzy ... (w ogóle znalazłam ciekawe prezentacje ginekologiczne dla studentów medycyny) :) To se pokukałam :)
No- spa zwykła i forte ...
Ja juz wiem, ze jak bedzie brunatna krew albo plamienie na bank na ip nie jade... Tak mnie babka zbesztala ze przyjechalam, ze przez 3 godz mnie zbadac nie chciala i po zlosci w szpitalu zostawila... Co ma sie stac to sie stanie... Wiadomo ze sie boje, ale mniej bym denerwowala sie w domu czekajac na wizyte do gina niz bedac w tym szpitalu i patrzac jak mnie olewaja...
Otóż to ..
 
reklama
Ja juz wiem, ze jak bedzie brunatna krew albo plamienie na bank na ip nie jade... Tak mnie babka zbesztala ze przyjechalam, ze przez 3 godz mnie zbadac nie chciala i po zlosci w szpitalu zostawila... Co ma sie stac to sie stanie... Wiadomo ze sie boje, ale mniej bym denerwowala sie w domu czekajac na wizyte do gina niz bedac w tym szpitalu i patrzac jak mnie olewaja...
Z tymi szpitalami tak jest..
Trafiłam.z delikatnym plamieniem to mnie położyli tabletki nie fali, badanie zrobili "ręcznie takie" że mi.gardlem wyszło... I po godzinie po tym badaniu poszłam do lazienki uczuciem, że mi mokro. Było już po wszystkim... Po tym.uslyszalam że jestem jeszcze młoda i że mam tak nie przeżywać bo to dziecko jeszcze nie było... Dla mnie było.. Miało już wypustki rączek i nóżek... I miałam je w dłoniach... Przepraszam, że o tym tak wprost pisze... to się nie powinno dziać... Lekarze mogliby okazać więcej serca... Dlatego bardziej niż delikatnych krwawien boje się ignorancji lekarzy w szpitalu...
 
Do góry