reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja to się trochę obawiam reakcji moich rodziców... Moja siostra ma też trójkę i przy trzecim nie tryskali radością...
A z takich śmiesznych rzeczy, to dwa tygodnie temu zaczęłam się odchudzać, bo stwierdziiLam, że jestem jak waleń i trzeba się wziąć za siebie :D Myślałam, że okres mi się przez dietę spóźnia, a tu niespodzianka... dwie krechy :D
WP_20170119_18_51_04_Pro.jpg
 

Załączniki

  • WP_20170119_18_51_04_Pro.jpg
    WP_20170119_18_51_04_Pro.jpg
    272,4 KB · Wyświetleń: 230
reklama
Nevka a po co ty teściowej mówisz o tym że szukasz mieszkania i pokazujesz wyposażenie?? Przecież jej nic do tego. To wy będziecie tam mieszkać a nie ona!! Ja bym ją przed faktem dokonanym postawiła jak już się zdecydujecie. Ciekawe czy będzie się tak bardzo cieszyła z waszej wyprowadzki....

Haha to ja też z tych "starszych" bo 32 lata (w czerwcu 33) i dwójka dzieci na koncie [emoji3]

Eh jeszcze niedawno nie mogłam się napatrzec na te wszystkie maluszki leżące u nas w Oddziale, szczególnie takie do roku i marzył mi się taki bobas a teraz jak na nie patrze to tak mi miło że w moim brzuszku rośnie właśnie takie maleństwo które za kilka miesięcy wezmę w ramiona.

Dzisiaj powiedziałam w pracy jednej osobie o ciąży, bo musiała ułożyć dyżury na przyszły miesiąc. Więc musiałam jej powiedzieć żeby mnie nie brała pod uwagę. Trochę się obawialam bo to "stara panna" bez dzieci. Ale powiedziała że się bardzo cieszy i że skoro mamy warunki do wychowania trójki to czemu nie. Najgorsza będzie rozmowa z szefowa w przyszłym tygodniu... chociaż dzisiaj koleżanka zasugerowała żebym może jej nie mówiła bo za tydzień wyjeżdża do sanatorium na 3 tygodnie i że może po powrocie lepiej. No ale już sama nie wiem. Zobaczę jaka będzie atmosfera w przyszłym tygodniu....
 
reklama
Nevka a po co ty teściowej mówisz o tym że szukasz mieszkania i pokazujesz wyposażenie?? Przecież jej nic do tego. To wy będziecie tam mieszkać a nie ona!! Ja bym ją przed faktem dokonanym postawiła jak już się zdecydujecie. Ciekawe czy będzie się tak bardzo cieszyła z waszej wyprowadzki....

Haha to ja też z tych "starszych" bo 32 lata (w czerwcu 33) i dwójka dzieci na koncie [emoji3]

Eh jeszcze niedawno nie mogłam się napatrzec na te wszystkie maluszki leżące u nas w Oddziale, szczególnie takie do roku i marzył mi się taki bobas a teraz jak na nie patrze to tak mi miło że w moim brzuszku rośnie właśnie takie maleństwo które za kilka miesięcy wezmę w ramiona.

Dzisiaj powiedziałam w pracy jednej osobie o ciąży, bo musiała ułożyć dyżury na przyszły miesiąc. Więc musiałam jej powiedzieć żeby mnie nie brała pod uwagę. Trochę się obawialam bo to "stara panna" bez dzieci. Ale powiedziała że się bardzo cieszy i że skoro mamy warunki do wychowania trójki to czemu nie. Najgorsza będzie rozmowa z szefowa w przyszłym tygodniu... chociaż dzisiaj koleżanka zasugerowała żebym może jej nie mówiła bo za tydzień wyjeżdża do sanatorium na 3 tygodnie i że może po powrocie lepiej. No ale już sama nie wiem. Zobaczę jaka będzie atmosfera w przyszłym tygodniu....
Ehh ciężka sprawa z ta pracą czy to u ciebie czy u mnie powiem ci że tak naprawdę nigdy nie ma dobrego momentu moim zdaniem. Jeśli szefowi to nie na rękę to się cieszyć nie będzie nie ważne kiedy się powie. Tak ja mam z moja niestety :/
 
Do góry