reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Alcarin - Mnie tak ciągle powtarza. [emoji52]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Wcale się tym nie przejmuj. Moja teściowa ma różne dziwne pomysły i teksty ... Jak to teściowa.. Ale na 100% też chcę żeby było wszystko dobrze w końcu chodzi o jej wnuka /wnuczkę :-) Twoja pewnie tak samo. To też dziecko jej ukochanego synusia przecież :-)
 
reklama
Ja na 100% bo w dniu porodu bede miała skończone 35lat. Ale powiem wam ciekawa rzecz na temat testów prenatalnych które bede miała.
To jakaś super nowoczesna metoda pobierania krwi matki i separowania z niej DNA dziecka. Nie trzeba czekać do 12/13 tyg, musi być ukonczony 10 tydzień i tak ja jestem umówiona na 3 lutego ( bede miała 10t1d). W Polsce nazywają sie te testy NIFTY i nie są refundowane z NFZ jeśli matka nie ma 35 lat, czyli w sumie podobnie jak u mnie, jak jest kobieta młodsza to ubezpieczalnie robią problem zeby to pokryć.
94b5ba9abace9de83cd6dfa92ddf8ed9.jpg

Jak widzicie, z tego testu w 11 tygodniu moge sie tez dowiedzieć jaka płeć, tyle ze akurat nie chce[emoji4]
Wiec nie bede miała usg prenatalnego tylko ten test, którego skuteczność wynosi 99%.
Fajnie i niefajnie, bo nie zobaczę maluszka aż do 20tyg, wtedy bedzie robiona anatomia płodu.

Próbuje was z pracy nadrobić ale drukujecie jak szalone, witam wszystkie nowe wrzesniowki!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Będziesz płacić za te testy? Mi też o nich mówiła położna (chyba o tych) i tu w NL koszt 170€ niektóre ubezpieczenia pokrywają
 
Dziewczyny alez produkujecie.
Zaciskam kciuki za dzisiejsze wizyty nessi, lola,lilka napewno wszystko jest wpozadku.
Ja jestem z rocznika 85. Pierwszy syn ur 8 lat temu.
Musze isc dom ogarnac a tak mi sie nie chce.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny alez produkujecie.
Zaciskam kciuki za dzisiejsze wizyty nessi, lola,lilka napewno wszystko jest wpozadku.
Ja jestem z rocznika 85. Pierwszy syn ur 8 lat temu.
Musze isc dom ogarnac a tak mi sie nie chce.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To jesteśmy ten sam rocznik.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorcia - Uwielbiam Twoje nastawienie. [emoji7]

Naticzek - Super info. [emoji4]

Funia - Dokladnie ciesz się każda chwila ciąży i tak 9 miesięcy. [emoji6][emoji6]

Lola - Dobrze będzie. [emoji4]

Marcia - Oby nie rota.

Siwa - Hejka Kochana. [emoji4]

Mańka - Gdzie w UK, ja południowa część 70 mil od Londynu takie zadupie Slough. [emoji14] Ja robiłam badziewne za 3 funty i wyszły tak wyraźne kreski że pomyślałam, może blizniaki. [emoji14] My wracamy do Polski w lipcu na szczescie.

Elmirka - Wizytę tesciowej, hahaha. [emoji4] Mnie też męczy. [emoji14]
Podziwiam ciążę i pracę na hotelu, silna babka z Ciebie skoro było wszystko dobrze. Ja pracowalam kilka miesięcy jako pokojowa 18 pokoi i 8 godzin. Jeszcze taki syf. Supervisor była taka Megi, jak się uparla musiałaś 3 razy odkurzac jeden pokój.

Nessi - To już dziś, trzymam kciukasy. [emoji4]

Cynka - To życzę synka. [emoji4] Dont panic. [emoji4]

Jagus - Ja za półtora, w sobotę.

Paula - Tez idę prywatnie i nie czekam do 12 tego. [emoji4]

Alcarin - Kochana ja miałam plamienia w kolorze kawy latte wczoraj i nic się nie dzieje złego dalej.

U nas i Maja i Filip 20 kg więc muszę podwójnie uważać nawet do fotelika w aucie ja uczę samodzielnie wchodzić.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki [emoji4]
 
reklama
Do góry