reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Pękam zwyczajnie przed wizytą... od 2 tygodni nie wiem co tam się dzieje :(
Zaraz się zabiorę za prasowanie to mi przejdzie ...
I dlatego więcej już takiej długiej przerwy głupolu nie zrobisz:)
Powinnam Cię już dawno do lekarza zaciągnąć :D

Ja nie mówię że tutaj nikt nie ma objawów (zresztą pisałam o 5 tc), tylko o tym ze na tak wczesnym etapie ciąży nie ma jakiś konkretnych objawów. No chyba ze zmęczenie i senność.
 
Czesc dziewczyny ;)

Ja jestem rocznik '94 i to moj drugi bobas ;)


Natuszka, ja w srodkowej czesci, Tamworth. Ale zazdroszcze zjazdu do Polski ! My najszybciej za jakies 4 lata [emoji22]


Trzymam kciuki za wizytujace dzis.
Siwa, moze okaze sie wszystko ok! :)
 
Oka - Ja też nie ogarniam, tylko niektóre pamiętam jeśli chodzi o wizyty, dzieci itp i jeszcze wiem kto z zagranicy. [emoji14] Czyli wcześniej się urodził? W 8 miesiącu?



Pyzunia - Mnie tak tesciowa gadala "jesteś tylko w ciazy" aż się stało jak się stało. To zwalila na klimat obecny, na słabe organizmy kobiet i już nic nie gada.

Zooska - Ja nie umiem w stanika spać. [emoji14]

Czarna Madzia - Ja za szłam 21 a teraz tak jak Ty 25 i dużo gorzej oj dużo gorzej się czuje ale też z Majką w ciazy więcej spalam.

Agusia - Ja mam męża z pod Krakowa i tam tesciow mam. Dom w Polsce mamy w moich stronach Nowy Targ. [emoji4]


Ja też 92. [emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem z Wielkopolski, rocznik 91. W pierwszej ciąży teściowa palnęła "nie ciesz się jeszcze,bo różnie może być" ale po fakcie już mnie przeprosiła i pewnie do tej pory sobie głupi tekst wyrzuca... mnie dzisiaj mocno sutki bolą i brzuch cały czas bez zmian pobolewa.. Wszystkie fasolki nam pięknie urosną :-)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jestem spod Krakowa. Rocznik 89. Córeczka 1,5roku. Jest może jeszcze ktoś z Krakowa lub okolic?
Ja tez spod krakowa[emoji4]

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
Do góry