reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Wy tak piszecie o tych objawach a ja nie mam kompletnie zadnych. Wydawało mi się ze to jeszcze za wcześnie.

Ja też nie mam objawów, bardzo lekkie mdłości i to czasem. A tak zero, tylko wieczorami zmeczona jestem... w sumie nie wiem czy przez ciąże czy nadmiar obowiązków bo przez tą operacje u męża spadły na mnie dodatkowe i trochę mi cieżko bo muszę sie uwijać [emoji6]


 
reklama
Ja jestem tak nabuzowana od rana, że nawet mdłości mi ze strachu przeszły .. boję się tak cholernie, że cała ta przygoda moja z Wami skończy się po godzinie 13:00 ...
Nessi a czemu Ty sobie takie glupoty wbijasz do głowy? Wiem że Twoja poprzednia ciąża nie skończyła się dobrze ale zobacz ze przebiegała zupełnie inaczej... W obecnej od samego początku wszystko było dobrze, nie miałaś żadnych niepokojacych objawów, pęcherzyk pojawił sie w odpowiednim momencie i jest prawidłowej wielkości. Pewnie już tak od tygodnia wszystko puka a Ty się niepotrzebnie nakrecasz :)
 
Nessi a czemu Ty sobie takie glupoty wbijasz do głowy? Wiem że Twoja poprzednia ciąża nie skończyła się dobrze ale zobacz ze przebiegała zupełnie inaczej... W obecnej od samego początku wszystko było dobrze, nie miałaś żadnych niepokojacych objawów, pęcherzyk pojawił sie w odpowiednim momencie i jest prawidłowej wielkości. Pewnie już tak od tygodnia wszystko puka a Ty się niepotrzebnie nakrecasz :)
Pękam zwyczajnie przed wizytą... od 2 tygodni nie wiem co tam się dzieje :(
Zaraz się zabiorę za prasowanie to mi przejdzie ...
 
Dziewczyny, a moze stworzymy sobie taka tabelke:
Ile mamy lat
Ile mamy dzieci
Skad jestesmy
Koedy byla oatatnia miesiaczka
Na kiedy termin porodu?
Mysle, ze wiedzialybysmy o sobie troche wiecej i bylo by to takie przejrzyste. Bo nie kazda jest w stanie nadrobic to co sie tutaj pisze. A tak to w tabelce bylo by wszyatko napisane. Co wy na to?

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
Ja też nie mam objawów, bardzo lekkie mdłości i to czasem. A tak zero, tylko wieczorami zmeczona jestem... w sumie nie wiem czy przez ciąże czy nadmiar obowiązków bo przez tą operacje u męża spadły na mnie dodatkowe i trochę mi cieżko bo muszę sie uwijać [emoji6]


A jak mąż się czuje?
 
Hej dziewczyny :) ja jestem rocznik 83 i jest to moja ciaza z czego mam na razie 2 córki i niespodziankę w brzuchu :) myślałam że tylko ja po 30 jestem a tu proszę :D

Co do objawow, bo któraś z Was pisała ze skąd miałyby w 5 tyg być objawy... w poprzednich ciazach juz na tym etapie jakieś tam mikro objawy się pojawiły. Na pewno miałam bolesne piersi. Teraz mam zwyczajne. Może to kwestia tego ze karmie malutką.
 
Cheebay a jakie sa koszty tego badania nifty? Zaciekawiłas mnie. I mam takie same objawy jak Ty..

Ja mam dzis w koncu wizytę. Trochę sie stresuje...

CzarnaMadzia ja mam niestety objawy, piekielne mdlosci które mi żyć nie daja na szczęście nie mam niepokojących objawow ale tez sie stresuje mie da się chyba zapanowac nad tym

Siwamoze to tylko plamienie



Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dorcia - Uwielbiam Twoje nastawienie. [emoji7]

Naticzek - Super info. [emoji4]

Funia - Dokladnie ciesz się każda chwila ciąży i tak 9 miesięcy. [emoji6][emoji6]

Lola - Dobrze będzie. [emoji4]

Marcia - Oby nie rota.

Siwa - Hejka Kochana. [emoji4]

Mańka - Gdzie w UK, ja południowa część 70 mil od Londynu takie zadupie Slough. [emoji14] Ja robiłam badziewne za 3 funty i wyszły tak wyraźne kreski że pomyślałam, może blizniaki. [emoji14] My wracamy do Polski w lipcu na szczescie.

Elmirka - Wizytę tesciowej, hahaha. [emoji4] Mnie też męczy. [emoji14]
Podziwiam ciążę i pracę na hotelu, silna babka z Ciebie skoro było wszystko dobrze. Ja pracowalam kilka miesięcy jako pokojowa 18 pokoi i 8 godzin. Jeszcze taki syf. Supervisor była taka Megi, jak się uparla musiałaś 3 razy odkurzac jeden pokój.

Nessi - To już dziś, trzymam kciukasy. [emoji4]

Cynka - To życzę synka. [emoji4] Dont panic. [emoji4]

Jagus - Ja za półtora, w sobotę.

Paula - Tez idę prywatnie i nie czekam do 12 tego. [emoji4]

Alcarin - Kochana ja miałam plamienia w kolorze kawy latte wczoraj i nic się nie dzieje złego dalej.

U nas i Maja i Filip 20 kg więc muszę podwójnie uważać nawet do fotelika w aucie ja uczę samodzielnie wchodzić.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry