reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Jest jedną mama co szykuje się do studniówki to chyba mlodsza
To jest właśnie ona [emoji4]

eiktrjjge03lkilf.png
 
reklama
Witamy:) ja tez 6 tyg.. W czw mam wizyte to sie wszystko okaze.. A ty juz po wizycie?

Ja tez miałam mieć w czwartek, ale przełożyli mi na następny tydzień wrrr USG juz miałam ale wtedy był tylko pęcherzyk, lekarz mówiła ze wszystko wporzadku. Dopóki serducha nie zobaczę to chyba sie nie uspokoję [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi jesu babko ty mloda jesteś ja jestem ciut mlodsza od cb a ostatnie dziecko planuje mając 36lat wiec luz babko [emoji14]
Wizyte Masz dziś ? Powodzenia

A i dodam ze jestem po 30tce jestem z reguly sama z dwojka niepelnosprawnych dzieci I daje rade także wy też dacie nie marudzic bo w dupe da [emoji14]

Adriana no i super ze Dzidzius nie będziesz sama na Stare lata [emoji14] mam doświadczenie W tej kwesti w rodzinie fajnie będzie zobaczysz

Justys jestem za co AADDMMIINNII. Na taka tabelkę

Anonimowa wez mi na Pani mow mloda dupo heh zartuje

Co do objawów to ja miałam prawie od razu po zapłodnieniu owu mialam w Wigilie a smazac mieso na Sylwka tak mnie odrzucalo ze szok mimo ze kocham mieso no i zaraz potem sie koszmar z piersiami zaczal a test pozytywny dopiero 5ego 4 dni przed okresem

Lilika powodzenia na wizycie

Siwa Właśnie może to tylko plamienie np krwiak tak jak Lilika pisze

Paulaq nie sa tu i 73r

Lola powodzenia

Luna a po dwa litry [emoji33]

Becia ale pech z ta wizyta

Xenian witaj





Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miodulka to tak jak ja 4 ciaza trzecie dziecko, po dwóch cc, mialas jakies wskazania?

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Pierwsza cesarka - po 11 godzinch porodu dziecko zaczelo slabnąc więc od razu narkoza i cesarka córka była duza i mimo ze ze mnie kawał baby to nie chciala przejść przez miednice. Druga - Na usg w 42! tygodniu ciązy wyszlo ze syn jest jeszcze wiekszy od córki wiec tym bardziej sie nie zmieści . Mialam znieczulenie i cesarkę. A teraz - mimo ze bardzo bym chciala naturalnie to juz nie ma na to szans
 
Do góry